Top News-Berisha, të dielën në tjetër foltore! /Zgjedh demokratët e bashkisë së Vaut të Dejës
28/01/2022 19:35

Ish-kryeministri Sali Berisha mesa duket nuk do ndalet kurrë, ku prej 5 muajsh ka nisur takimet e tij në të gjitha qytetet duke takuar cdo demokrat dhe simpatizant të partisë së tij. Fillimisht ish lideri historik i PD zhvilloi foltore pothuajse në të gjitha zonat e vendit, ndërsa nismën e ndërpreu në javën e dytë të muajit dhjetor, ku mbajti kuvendin kombëtar për shkakimin e Lulzim Bashës nga kryesia e partisë. Mirpëo, pas Kuvendit, Berisha filloi sërish me takimet e tij me qytetarët, ku dhe thirri një protest më datë 8 janar, e gjithë kjo lëvizje dhe luftë vetëm për një qëllim, për të rrëzuar Lulzim Bashën nga kryesia e partisë opozitare. E ndërsa turi i tij zhvillohet thuajse cdo javë, edhe këtë javë Berisha do të jetë në një tjetër vend për të komunikuar më nga afër me demokratët e tij. Përmes një postimi në Facebook, Berisha bën me dije se të dielën, me 30 janar do të jetë në Vaun e Dejës.

Top News- PD prezanton kandidatët për Kryesinë/ Berisha: Qëndrim brutal ndaj Topallit e Imamit
27/05 22:57
Top News- Alibeaj, përgjigje në emër të PD: Berisha bashkëpunon me Ramën, ja si faktohet
27/05 15:20
Top News – Distancimi i europianëve nga PD!/Kongresi i PPE, nuk ka ftesë as Berisha as Alibeaj
27/05 15:19
Top News- Berisha quan Alibeajn sharlatan/ Akuza Bardhit e Ballës për vrasjen në Elbasan
27/05 15:02
Top Channel/ Mediu pritet nga Nikolaj Ciuca, falenderon Rumaninë për mbështetjen ndaj Shqipërisë
27/05 10:05
Top News- Vonesat që mbajnë firmën e PD/ Alibeaj cakton emrat për dy reformat e rëndësishme
26/05 17:23
Top News- Balla i përgjigjet Alibeajt: Fshihet pas një letre, po diskutojmë me grupet e tjera
26/05 16:34
Top News-Presidenti, PD e Alibeajt merr vendim!/Kryesia re pas zgjedhjeve në PD, takimet e Berishës
26/05 16:32
Top Channel/ Veliaj pret homologun nga Parma: Krenar për mikpritjen e qytetarëve të Tiranës
26/05 15:24
Top News-Berisha, para mbledhjes së grupit/Pse nuk më uruan ambasadorët për zgjedhjen si kryetar
26/05 12:43
Top News- Vendoset raundi i 3 për Presidentin/ Alibeaj kërkon marrëveshje, Balla: Nuk çojmë kandidat
24/05 18:05
Top Channel/ Panairi i punës/ Hapet në Durrës, bizneset kërkojnë 1500 punëtorë
24/05 15:31
Top Channel/ PPE do diskutojë për krizën në PD/ Deklarata nga kreu deputeti David McAllister
24/05 15:30
Top News-Replikat Rama-Berisha në Kuvend/Seanca me dy protagonistë, ja çfarë ndodhi
23/05 22:30
Top News – Raundi i dytë, sërish digjet në Kuvend/ Asnjë emër, opozita ka dhe një shans
23/05 19:14
Top News- Fyerje dhe fjalor banal në Kuvend!/ Berisha akuzon Spiropalin, pas tij dhe Paloka
23/05 16:29
Top Chanel/ Berisha në krye të PD/ Asnjë urim nga ndërkombëtarët për rizgjedhjen
23/05 15:10
Top Channel/ Sot nuk zgjidhet presidenti, nuk ka konsensus. Zgjedhja e Berishës rriti tensionet
23/05 15:06
Top News- Kryetari i ri, deputetët e përçarë!/ Duma, kthesë 180 gradë: Të respektohen demokratët
23/05 14:56
Top News- Zgjedhjet mes Berishës e Bashës/ Shifrat, si fitoi dy gara përballë ish-Kryedemokratit!
23/05 14:49