Top News – Berisha ngre zërin ‘Shqipëria simboli i rekordeve më të zeza në botë’
26/10/2021 20:55

Top News është televizion informativ, i hapur në shkurt të vitit 2007. I konceptuar si format news, prioritet i saj është informimi i publikut përmes lajmit të fundit. Lidhje live për politikën, aktualitetin, kronikën, ekonominë, rajonin, botën, sportin, teknologjinë dhe show biz-in. “ Informohu i pari” , slogani për 24 orë lajme . Sjellim ndryshe realitetin mediatik në Shqipëri, ofrojmë një burim informacioni të saktë, të shpejtë, të besueshëm dhe të thelluar.

Top Channel/ “Basha ndiqet penalisht në Belgjikë”/ Berisha lajmëron protestë pas 11 dhjetorit
04/12 02:27
Top News – Basha për dosjen ‘non grata’/ ‘I vetmi hall që ka berisha, s’ka lidhje me PD’
03/12 20:30
Top News -‘E more të vockël Lulin o doktor, tani ai kërkon të na hajë’ demokrati Devollit-Berishës
03/12 20:19
Top News – Demokrati bën gafën ‘Luli peng i Bashës’ Berisha e korigjon duke qeshur
03/12 20:17
Top News – Berisha ‘Shpifjen non-grata e kam çuar në Gjykatë, s’kam kërkuar ndihmë’
03/12 20:13
Top News – Berisha e quan Bashën ‘dhunues’ ‘Më përjashtoi nga Parlamenti, ja skema’
03/12 20:13
Top News – ‘Dosja e Peng Bashës ta quajmë ligji Toyota Yaris dhe Muzina’ Berisha
03/12 20:03
Top News – ‘Të premten shkojnë në xhami për të falur mëkatet’ ja me kë e ka Berisha
03/12 19:58
Top News – Berisha ‘Firmat po këndojnë këngën e fitores, Basha i tmerruar’
03/12 19:57
Top News – Berisha rrëfen hapin e radhës pas Kuvendit të 11 Dhjetorit
03/12 19:55
Top News – ‘Motin nuk e dimë’ Berisha zbulon vendin ku do mblidhet Kuvendi 11 Dhjetorit
03/12 19:51
Top News – Berisha ‘Peng Basha, Rama të mbyll dosje, por nuk të shpëton nga 11Dhjetori’
03/12 19:40
Top News – ‘5 thirrjet penale për Bashën, prokurorët Belgë e presin në zyrë’ Berisha
03/12 19:37
Top News – Godet Berisha ‘Autoritetet Belge përndjekje penale ndaj Bashës, kërkuan marrjen me forcë’
03/12 19:35
Top News – Berisha plas bombën ‘Basha anëtar i organizatës kriminale’ nxjerr emrat
03/12 19:34
Top News – Berisha i kërkon Bashës të japë dorëheqjen ‘Je përgjegjës për humbjen në 4 zgjedhje’
03/12 19:23
Top News – Berisha nga foltorja ‘Kafshata e gojës këtu kushton 83herë më shumë se në BE’
03/12 19:22
Top News – Berisha ‘Ja pse e quajta Peng Basha, faktet po e dëshmojnë’
03/12 19:21
Top News – Berisha me tone të larta ‘E bëri Shqipërninë delen e zezë të Ballkanit’
03/12 19:11
Top News- Berisha ‘Më 11 Dhjetor shkojmë të firmosin rithemelimin e PD’
03/12 19:10