Top News – Basha për dosjen ‘non grata’/ ‘I vetmi hall që ka berisha, s’ka lidhje me PD’
03/12/2021 20:30

Sali Berisha akuzoi nga foltorja e radhës në Bilisht se Lulzim Basha po hetohej nën dyshimet se ishte anëtar i një organizate kriminale dhe për këtë kishte një dosje. Përgjigja e Bashës nuk vonoi. Kreu i PD-së i cilësoi trillime e shpifje dhe tha se ka vetëm një dosje dhe ajo është “Non grata” e Sali Berishës nga SHBA, “Trillimet e shpifjet nuk e zgjidhin dot hallin e Sali Berishës. Ka vetëm një dosje, ka vetëm një çështje dhe ajo është çështja NON GRATA nga SHBA”, shkroi Basha në tëitter. Sipas Bashës, kjo është edhe arsye se përse Sali Berisha po përpiqet ta shndërrojë PD-në në mburojë të interesave të veta personale.

Top News-Zgjedhjet e 6 marsit, emrat e PS/Kush janë kandidatët në bashkitë pa kryetarë
28/01 20:57
Top News-Berisha, të dielën në tjetër foltore! /Zgjedh demokratët e bashkisë së Vaut të Dejës
28/01 19:35
Top News – Zgjedhjet dhe votuesit për herë të parë, nisma ndryshe e KQZ
28/01 17:08
Top Channel/ Gjekmarkaj: S’ka asgjë më të dukshme se ajo që shihet
27/01 13:31
Top Channel/ Salianji: Këshillimi Kombëtar, instrumenti i talljes me qytetarët
27/01 13:24
Top Channel/ “S’më ul dot Basha në karrigen e fundit”/ Luan Baçi debat në Kuvend
27/01 13:23
Top Channel/ Berisha në Kuvend: Të hetohen kreu i Meduzës dhe pengu i tij Lul brava
27/01 13:22
Top Channel/ Tregu i ushqimit i pafiskalizuar, Braçe: Nga puna e bujkut po përfitojnë tregtarët
27/01 13:21
Top Channel/ Denaj: Fiskalizimi sjell formalizim dhe më shumë të ardhura
27/01 12:56
Top Channel/ “Ku është Rama?” Basha: Kryeministri lëviz me ‘charter’, Shqipëria në varfëri ekstreme
27/01 12:38
Top Channel/ Berisha rikthehet në Kuvend pas 4 muajsh: Erdha vetëm për popullin
27/01 11:59
Top Channel/ Fondi i garancisë sovrane për fermerët, Rama: Koha e shtetit shpëtimtar ka mbaruar
26/01 12:38
Top Channel/ Dy deputetët e opozitës “braktisin” mbledhjen dhe shkojnë të ngrohen tek kondicionerët
25/01 13:28
Top Channel/ Presidenti i ri/Rama: Do këshillohemi me qytetarët për një figurë moralisht normale
24/01 12:23
Top Channel/ Rama: Të angazhohemi shumë seriozisht
24/01 11:47
Top Channel/ Zgjedhjet e 6 marsit/ Rama: Punë kokë më kokë me njerëzit
24/01 11:40
Top/ Channel/ “Do t’i kërcejnë në kurriz njëri-tjetrit si rraqe rraqe kikio”/ Rama ironi me PD-në
24/01 11:39
Top Channel/ Rama:Tre liderë, njëri ‘grata’,tjetri ‘non grata’dhe i treti edhe‘grata’edhe‘non grata’
24/01 11:36
Top Channel/ “Përmbahuni në komisione”. Rama-socialistëve: Mos degradoni përballë të lajthiturve!
24/01 11:19
Top Channel/ Presidenti i ri?Rama: T’i japim popullit një njeri normal.S’do bjerë nga qielli, por…
24/01 11:17