Top News – Basha braktiset nga demokratët/Andrea Mano reagon ashpër ndaj lidershipit
28/07/2021 14:54

Dega e Partisë Demokratike në Korçë braktisi selinë blu këtë të martë, pas vendimit të kryetarit, Andrea Mano, sekretarit të përgjithshëm dhe 13 anëtarëve të kryesisë për të dhënë dorëheqjen nga kontributi për këtë forcë politike. Kryetari i demokratëve në Korçë, Andrea Mano në një lidhje direkte për emisionin "Breaking" në TopNeës nënvizoi se demokratët ndihen të braktisur nga Basha, i cili po drejton partinë me arrogancë e klientelizëm dhe po e përdor atë për interesat e veta.

Top Channel/PD:Kodi etik i Ramës?Hi syve/“Ministrat shkojnë në hotele që kushtojnë 700 euro nata”
18/09 15:09
Top Channel/“Kush shkel etikën largohet”,Rama u kujton ministrave rregullat e sjelljes gjatë detyrës
18/09 15:08
Top News – Pas betimit nisin porositë/Rama i prerë dhe i qartë me ministrat e rinj
18/09 15:06
Top News-Ndërkombëtarët urojnë qeverinë ‘Rama 3’/ Kim dhe Soreca gati për të punuar me kryeministrin
18/09 15:06
Top Channel/ “Rama 3” betohet para Metës, ceremonia në Presidencë për nisjen e mandatit të tretë
18/09 15:03
Top News-Rama u mbyll gojën ministrave të rinj/’Qëndrimet kundër vendimeve, të patolerueshme’
18/09 13:56
Top News-‘Të ftohet populli për të ndarë mendime’/Rama-Nuk ka rëndësi, të majtë apo të djathtë!
18/09 13:51
Top News-‘Bashkëqeverisja është Bibla dhe Kurani juaj’/Sanksione për zyrtarët që…
18/09 13:51
Top News-Rama qanë hallin me ministart/’Falemiderit që do ndani me mua telashet’
18/09 13:50
Top News-Rama ultimatum ministrave/’Tundni dynjanë për hallet e qytetarëve si për babain tuaj’
18/09 13:46
Top News-‘U nisëm me sportele me hekura e tym qoftesh’/’Me shkop drejtorëve që i lenë varur..’
18/09 13:46
Top News-‘Mbani larg krushq e kushërinj’/Rama u jep leksione politike, morale e pune ministrave
18/09 13:45
Top News-‘Nuk mund të shkoni në kafene në ditë pune’/’Ndjesë publike ose lironi karrigen’
18/09 13:45
Top News-‘Keni përgjegjësi për motivimin moral të administratës’/’Të punojmë në zyrë apo distancë’
18/09 13:44
Top News-Rama strikt me ministrat,leje,Ballës/’E padiskutueshme prania juaj në orën fikse në seancë’
18/09 13:44
Top News – Shkeli Kushtetutën’/Ulsi Manja i jep dorën presidentit Ilir Meta
18/09 13:43
Top News-Rama-Meta bëjnë paqe/Kryeministri betohet para presidentit për detyrën e re
18/09 13:43
Top News-Qeveria e re zotohet para Presidentit/‘Betohem në nderin tim se do të zbatoj Kushtetutën’
18/09 13:43
Top News-Rama i jep fund festave të administratës’/’Drejtorë organizojnë mbremje dëfrimi’
18/09 13:42
Top News-‘Deri në 2013-ën nuk u la asgjë’/Rama për PD-Kanë marrë ç’kanë gjetur, karrige e piktura
18/09 13:42