Top News/ Bardhi mbledh grupin në Selinë e PD pas dy vitesh ‘ekzil’
12/02/2024 15:24

Për herë të parë që prej 8 janarit 2022, grupi parlamentar i Partisë Demokratike i drejtuar nga Gazment Bardhi u mblodh në Selinë Blu.

Top Channel/ Amnisti për zyrtarët publikë? Debate e kritika për përfshirjen e të dënuarve nga GJKKO
21/02 12:55
Top Channe/ Ditët e kujtesës/ Rëndësia e përballjes me të kaluarën
21/02 12:48
Top Channel/ Dita e Gjuhës Amtare, shpallet data e Konkursit Kombëtar të Gjuhës Shqipe
21/02 12:46
Top Channel/ Thatësira dëmton të mbjellat! Mungesa e ujit shton kostot e fermerëve kultivues
21/02 12:35
Top Channel/ Rriten rastet me skoliozë te fëmijët e moshës 10-17 vjeç. Sfidë diagnostikimi i hershëm
21/02 12:32
Top Channel/ “Beteja vazhdon”, përfundon protesta 24 orëshe e fermerëve me traktorë në Athinë
21/02 12:29
Top Channel/ Parkime të gabuara në Bulqizë, policia vendos gjoba dhe bllokon mjetet
21/02 12:28
Top Channel/ Arrestohet babai dhe gjyshja në Kuçovë, shfrytëzonin të miturin për përfitime në TikTok
21/02 12:21
Top News/ Video denigruese në ‘Tik Tok’ të miturit/ Shfrytëzohej nga babai e gjyshja, pranga të dyve
21/02 12:14
Top News/ ‘Rebelët’ e protestës së opozitës/Arrestohen 4 protestues, hodhën 7 molotov e 21 flakadanë
21/02 12:02
Top News/ Amnisti për të dënuarit nga GJKKO. Basha-Nuk e votojmë, lirohen të korruptuarit
21/02 11:55
Top News/ ‘Përfiton një pakicë e vogël’/ Tabaku-Pushteti punon kundër 95 përqind të shqiptarëve
21/02 11:16
Top Channel/ Beogradi drejt zgjedhjeve të reja? Shtyhet seanca konstituive për mungesë kuorumi!
21/02 11:07
Top News/ Legalizoi pallatin në kundërshtim me ligjin/ Pezullohet drejtori i Kadastrës së Lezhës
21/02 11:03
Top News/ Gati për shpërthim, tritol në derë të dyqanit në Sarandë
21/02 10:43
Top Channel/ Tritol në një dyqan eventesh në Sarandë, detajet e para
21/02 10:30
Top News/ Shtyhet seanca për ‘Gërdecin’/ Dështon marrja në pyetje e ish- drejtorit të fabrikës
21/02 10:23
Top News/ Vinin baste sportive, arrestohen dy të rinj në Tiranë
21/02 10:19
Top News/ U arrestua se dhunoi gruan/ 71-vjeçari kishte fshehur armë në muret e shtëpisë
21/02 10:02
Top News/ Pezullohet nga detyra efektivi/ Merrte ryshfet për të mos i’u vënë gjoba shoferëve
21/02 09:15