Top News – Babai më pjellor në botë/ Është nga zimbabveja, ka 16 gra dhe 151 fëmijë
11/05/2021 17:48

Misheck Nyandoro, nga zimbabveja, thotë se ai ka nevojë të martohet me të tjera gra, më të reja, pasi ato të vjetrat ankohen se duhet të kryejnë marrëdhënie seksuale shumë shpesh. 66 vjecari, nuk ka në plan të ngadalësohet dhe ka zbuluar tani se është i gatshëm të martohet me gruan e tij të 17. Ai thotë se ka përcaktuar një lloj axhende, që i lejon atij të kënaqë të paktën katër nga gratë e tij, cdo natë. “Unë shkoj në dhomën e gjumet që kam në axhendë. Kënaq bashkëshorten time dhe zhvendosem në dhomën tjetër”, thotë ai. “Kjo është puna ime. Nuk kam punë tjetër. Unë e ndryshoj qëndrimin në dhomën e gjumit në përputhje me moshën e secilës prej grave të mia. Unë nuk veproj njësoj me të rejat, sic veproj me të vjetrat”.Ai madje ankohet për gratë më të vjetra duke thënë: Ato janë gjithnjë e më pak të interesuara për seksin. Sidoqoftë, Nuandoro thotë se të gjithë gratë e tij janë shumë të kënaqura me jetën që kanë, por në të ardhmen, ai planifikon të martohet me fra më të reja për shkak të libidos më të lartë të tyre. Ai shpreson që martesa e tij e 17 të jetë një nga të shumtat që do të vijnë pasi planifikon të arrijë në 100 gra e ndoshta edhe 1 mijë fëmijë. Ai thotë se nuk e ndjen peshën e të paturit 150 fëmijë dhe shpjegon se ai ka fituar në fakt shumë nga kjo familje gjigande.

Top News – ‘Pacienti’ 3000 vjecar bën skaner/ Të dhënat nga mumja mund të ndihmojnë për kancerin
23/06 23:54
Top News – Orban lë ndeshjen, prej ‘ylberit’/ ndërkohë, portieri gjerman vazhdon ta mbajë shiritin
23/06 23:52
Top News – Gruaja që lindi 10 fëmijë në Afrikë/ E vërteta e lajmit që tronditi të gjithë botën
23/06 23:05
Top Channel/ Athinë. Prifti sulmon me acid 7 mitropolitë, dy avokatë dhe një polic
23/06 23:04
Top News – To ‘raki’, or not to ‘raki’/ Armeni, be ndalon emërtimin konjak të rakive vendase
23/06 22:31
Top News – Kina ‘mbyt’ një tjetër zë të lirë/ Hong Kong, mbyllet gazeta prodemokratike Apple Daily
23/06 22:30
Top News – COVID 19, ‘fati’ i milionerëve/ Shtohet numri i të pasurve, ‘fundosen’ të varfrit
23/06 22:28
Top News – Notojnë nudo për solsticin veror/ Rituali u krye pavarësisht nga ujërat e akullte
23/06 22:14
Top News – SHBA, e zhgënjyer nga samiti i BE/ Ambasadorja Amerikane-Maqedonia i ka kryer detyrat
23/06 18:41
Top News – Rusët ‘sulmojnë’ anijen, por… Alarm i rremë, marina britanike e përgënjeshtron
23/06 18:41
Top News – Zyrtarët e BE të zhgënjyer/ Vendet që kanë konflikte, të mos bllokojnë zgjerimin
23/06 18:40
Top Channel/ Rezultat befasues: kush është qyteti më i shtrenjtë i botës!
23/06 16:13
Top News – Me lejen e gruas së pare/ Gjermani martohet me dy të dashurat e tij
23/06 16:09
Top Channel/ Blinken “zbarkon” në Berlin: “Jo gazsjellësit rus, kërcënim për Europën!
23/06 16:07
Top Channel/ Rusia lëshon bomba drejt luftanijes britanike, shpërthejnë tensionet në Krime!
23/06 14:45
Top News – Flet nëna e Carolinës/ ‘Ai më mori vajzën, s’do e lejoj të më marrë mbesën’
23/06 12:54
Top Channel/ Kreu i BionTech optimist: “Vaksina jonë, efikase kundër variantit Delta”!
23/06 12:40
Top Channel/ SHBA, telashe “në parajsën e drejtësisë”; republikanët bllokojnë reformën zgjedhore!
23/06 12:08
Top Channel/ Merkel jep shembullin e para, kancelarja gjermane përzien vaksinat!
23/06 11:57
Top Channel/ Negociatat me Shqipërinë, Varhelyi: Prioritet kryesor gjatë presidencës sllovene!
23/06 11:55