Top News – Avokati u rrah barbarisht/ Del video e momentit kur 3 autorët e sulmojnë
29/05/2024 22:53

Ky është momenti kur tre të rinjtë Dorian dhe Drivald Alia së bashku me Elton Kasajn dhunojnë avokatin Sokol Mëngjesi. Ish-dekani i Fakultetit të Drejtësisë ndodhej para një kopshti në zonën e Ish-Bllokut kur u sulmua nga tre agresorët të cilët pasi e rrethuan e goditën atë me sende të forta duke mos i dhënë mundësi të reagonte. Avoktati 45-vjeçar menjëherë pas goditjes së parë humbi ndjenjat ndërsa tre autorët pasi e gjuajnë disa herë në pjesën e kokës dhe trupit largohen me shpejtësi. Me kapele në kokë dhe me xhupa të zinj këta janë dy prej autorëve që sulmuan me sende të avokatin Sokol Mëngjesi. Ata u fotografuan pak minuta pas ngjarjes. Dorian Alia, 32-vjeç, Drivald Alia dhe Elton Kasaj ishin ata që goditën me sende të forta 45-vjeçarin. Tre agresorët u larguan nga zona me një makinë tip audi që drejtohej nga 26-vjeçari Romario Tabaku. Sipas policisë, avokati Sokol Mëngjesi u godit për shkak të detyrës.

Top Channel/ Të rrezikuar në parukeri/ Studimet: Ngarkesa shumë të larta të mikrobeve dhe viruseve
16/06 19:54
Top Channel/ Specialisti i zonave të mbrojtura që shpëtoi 21 turistët e humbur në zonën pyjore Vlorë
16/06 19:47
Top Channel/ 150 milionë euro prona të sekuestruara nga krimi, do përdoren nga shteti
16/06 19:38
Top News/ ‘Verë dhe Art, një Pasion’ Mbrëmje nga Alehandro Group, Artan Shabani, Marchese Mazzei
16/06 18:09
Top News/ Rrezikoi jetën e pushuesve në det, gjobitet me 100 mijë lekë drejtuesi i gomones në Dhërmi
16/06 17:51
Top News/ Mallra kontrabandë me kamionë, arrestohet doganierja në Qafë Botë, polici e transportuesi
16/06 17:48
Top News/ Veliaj shërben drekën e Kurban Bajramit/Një qytet i mirë, si Tirana, ka vend për të gjithë
16/06 15:54
Top Channel/ Sheshi Skënderbej u shndërrua në FanZone, Veliaj falenderon myslimanët për mirëkuptimin
16/06 14:38
Top News/ Reformat e Qeverisë / Plani deri në 2027, edhe drejtësia e mediat
16/06 14:29
Top News/ Qethen dhentë në Dukat…Barinjtë nxitojnë, shpëtojnë bagëtitë nga i nxehti
16/06 14:12
Top Channel/ Lëvizte i armatosur në mes të qytetit, arrestohet 45-vjeçari në Vlorë!
16/06 13:57
Top Channel/ Mesazhe në mbrojtje të familjes tradicionale gjatë ceremonisë së faljes në Durrës
16/06 13:55
Top Channel/ Besimtarët myslimanë falen në Fier, thirrje për vëmendje ndaj njerëzve në nevojë
16/06 13:23
Top Channel/ “Të respektojnë njëri-tjetrin duke lënë mënjanë meritë”, falja e Namazit në Bulqizë
16/06 13:23
Top Channel/ Namazi në sheshin e Flamurit në Vlorë, besimtarët falen për mirësi e shëndet
16/06 13:22
Top Channel/ Falja e Namazit në Korçë, qindra besimtarë mblidhen në xhaminë e qytetit
16/06 13:22
Top Channel/ Lushnjë, falja e Namazit nisi në orën 06:00 në sheshin qendror
16/06 13:21
Top Channel/ E moshuara mbetet e bllokuar në katin e 5-të në Fier, ndërhyjnë forcat zjarrfikëse
16/06 13:06
Top News/ Kurban Bajrami, uron politika/ ‘Ditë reflektimi për një shoqëri më të mirë dhe të drejtë’
16/06 12:35
Top Channel/Nga studentë në kamarierë/ Turizmit i duhen edhe 30 mijë punonjës shtesë në këtë sezon
16/06 12:27