Top News- Atentat kundër Erdogan në Stamboll/I armatosuri tenton të hyjë në vilën e presidentit
19/05/2022 09:39

Një alarm është dhënë në orët e para të mëngjesit të së mërkurës në Turqi, kur një person i armatosur tentoi të hynte në vilën lukzoze të Recep Tayyip Erdogan, në Stamboll. Sipas mediave turke, sulmuesi nisi të bërtiti se ai ishte Perëndia dhe se kishte ardhur koha që Erdogan të përballej me drejtësinë.

Top News-Burim i madh nafte e gazi në Shqipëri!/Rama-Zbulimi do t’i japë fund krizës së karburanteve
06/07 09:26
Edicioni Informativ, 05 Korrik 2022, Ora 15:00 – Top Channel Albania – News – Lajme
06/07 09:25
Top Channel/”Rusia të përgatitet”, strategu amerikan merr komandën e NATO-s në Europë!
06/07 09:25
Top News – Sllovakia kërkon ndihmën e NATO-s / Dërgon MiG-ët në Ukrainë, Çekia mbron qiejt e saj
05/07 09:28
Top News – Turqia ‘arreston’ anijen Ruse / Kishte grabitur grurin ukrainas, Kievi kërkoi ndalimin
05/07 09:27
Top Channel/ Turistët të tmerruar nga ngjarja në Radhimë: S’mund të rrimë më!
05/07 09:27
Top News – Turistja vritet nga peshkaqeni / Egjipti mbyll të gjitha plazhet në Detin e Kuq
04/07 09:30
E papritur / Konkurrenti i ulet në gjunjë me unazë modeles e i propozon E Diell 03/07/2022
04/07 09:29
Top News – ‘Ndjej turp për Putin dhe Medvedev’/ Ish presidenti sovjetik Gorbaçov shtrohet në spital
04/07 09:29
Top Channel/ NATO e pranon: “Sulm i mundshëm ndaj një vendi anëtar”, Ballkani në fokus!
03/07 09:58
Top News – Parashutistë serb në kufi me Kosovën / KFOR sqaron çfarë ndodhi: Ishte një…
03/07 09:57
Edicioni Informativ, 02 Korrik 2022, Ora 12:00
03/07 09:56
Top News – Rusia, 24 orë kohë vendit ballkanik/‘Tërhiquni ose ndërpresim marrëdhëniet diplomatike!’
02/07 09:28
Shumë puthje & të qeshura! Claydee, Olsi Bylyku & Egli Tako në “Më lër të flas”
02/07 09:28
Top News – Tanket e Putinit në Tallin…! / A do të mundet NATO të mbrojë Evropën?
02/07 09:27
Top News – Putin i përgjigjet Johnsonit / ’Po të isha grua do ta pushtoja sërish Ukrainën!’
01/07 09:46
Top Channel/Anglia “hyn ushtarakisht” në Ballkan, Johnson: S`do lejojmë ta “marrë” Putini!
01/07 09:46
Edicioni Informativ, 30 Qershor 2022, Ora 19:30
01/07 09:46
Top News-Rama i hedh dorën në qafë Biden/Kryeministri ‘habit’ presidentin amerikan
30/06 09:38
Top News-1 milionë trupa më shumë, NATO-izohet Evropa/Biden: Vladimir Putin po merr atë që nuk donte
30/06 09:37