Top News- Apeli lë në burg Alqi Bllakon/ Ish deputeti kërkoi masë më të lehtë sigurie
14/05/2022 15:14

Ish deputeti socialist Alqi Bllako do të qëndrojë në burg. Apeli I GJKKO vendosi sot konfirmimin e vendimit të Shkallës së Parë, pra “Arrest me burg”. Kështu është vendosur rrëzimi I kërkesës së bërë nga ish deputeti. Bllako ka ripërsëritur në seancë se nuk ka asnjë lidhje me shpronësimin e tokës për inceneratorin e Fierit. Për punësimin e babait në inceneratorin e Tiranës, ai ka thënë se në atë periudhë nuk ka qenë në Ministrinë e Mjedisit por ka qenë i punësuar në Presidencë. Bllako kishte kërkuar masë më të butë me pretendimin se nuk shfaq rrezikshmëri.

Pasi shkatërrojnë mëkinën e policisë, tifozët përfundojnë në party
24/05 23:11
Top Channel/ Huliganët holandezë marrin para ç’të gjejnë, dhunojnë policinë
24/05 23:04
Top Channel/ Me grushte e karrige, momenti i sherrit mes tifozëve holandezë
24/05 22:59
Top News – Alarm i kuq në Tiranë/ Tifozët holandezë përplasen dhunshëm, 8 të arrestuar nga Policia
24/05 22:56
Top News – ‘Tmerrohet’ Tirana, tifozeria holandeze e ndarë në grupe godet policnë
24/05 22:50
Top News – Përleshje në Tiranë, tifozët holandezë përplasen me Policinë në disa pika, ndërhyn FNSH
24/05 22:47
Top Channel/ Tifozët nuk përmbahen para ndeshjes, “shfryjnë” emocionet në forma të ndryshme
24/05 22:46
Top Channel/ Finalja e Conference League pritet me përplasje të ashpra mes tifozëve/ Pamjet nga Tirana
24/05 22:22
Top News-Tifozët holandezë masakrojnë shqiptarin/Tetë të arrestuar i plagosuri në spitalin e Traumës
24/05 22:18
Top Channel/ Tifozët holandezë e dhunuan, 45-vjeçari mbeti i gjakosur i shtrirë në tokë pa ndjenja
24/05 22:17
Top Channel/ Bashkë për sportin/ Nisma humanitare e ekipit të Romës dhe Feyenoord
24/05 20:07
Top Channel/ Vota e diasporës/ PS dhe PD janë dakoret, por opozita ka disa dyshime
24/05 19:53
Top Channel/ Presidenti, raundi i tretë më 30 maj/ Sërish nuk ka konsensus mes pozitës dhe opozitës
24/05 19:53
Top Channel/ Finalja Coference League/ Tifozët ‘pushtojnë’ Tiranën, festë me pije e këngë
24/05 19:47
Top Channel/ Finalja Coference League/ Dyndje tifozësh, policia ‘blindon’ Tiranën
24/05 19:35
Top Channel/ Tifozët holandezë ‘çmendin’ Tiranën, brohorima dhe këngë
24/05 17:50
Top News- Foshnjet që humbin jetën në Shqipëri/Shifra të frikshme, në 1000 lindje, 10 ndërrojnë jetë
24/05 17:29
Top News – MCallister ‘kërkon’ falje /Eurodeputetët, apel për retorikën përçarëse mes PS e PD
24/05 16:48
Top News- Votimi edhe nga emigrantët shqiptarë!/ KQZ me sinjal jeshil, por partitë me pretendime
24/05 16:44
Top News- Pyetja e sikletshme për kreun e SPAK/ ‘Kur do arrestohet…’, batuta mes Tabakut e Ballës
24/05 16:43