Top News- Alibeaj, përgjigje në emër të PD: Berisha bashkëpunon me Ramën, ja si faktohet
27/05/2022 15:20

Pas ashpërsimit të toneve nga ish-kryeministri Sali Berisha, në postin e kryetarit të sapopzgjedhur të PD kundrejt Gazment Badhit dhe Enkelejd Alibeajt, ka reaguar edhe PD e drejtuar nga ky i fundit. Nëpërmjet një reagimi në faqen zyrtare të PD të drejtuar nga Alibeaj, akuzohet Berisha se po përdor ngjarjen e Elbasanit për interesa personale.

Top News – Vetëm 24 orë zgjat rritja e naftës/ ‘Pendohet’ bordi, pak para protestës ul sërish çmimet
06/07 12:21
Top News- SPAK bën bilancin e punës për qershorin/Mijëra euro të sekuestruara dhe dhjetëra procedime
06/07 12:20
Top Channel/ Zjarr në spitalin e Fierit! Nuk ka të lënduar vetëm dëme materiale
06/07 12:17
Top Channel/ Komiteti nuk ndryshon masat! Thirrje për vaksinim për të ndalur infeksionin
06/07 12:03
Top News – Shoqata e Hidrokarbureve akuza Bordit/’Çmimet e naftës do të ishin më të lira pa të’
06/07 11:43
Top News – Zjarri përfshin spitalin e Fierit/ Evakuohen pacientët, dëmtohet pajisja e imazherisë
06/07 11:41
Top News – Demokratët të vendosur në dy sheshe/ Zbardhet axhenda e protestës 7 korrikut, ja skenari
06/07 11:37
Top Channel/ Zjarri në imazherinë e spitalit të Fierit: Pajisjet kanë dalë jashtë funksionit
06/07 11:23
Top Channel/ Makineria e larjes së filmave mori flakë, dëmet në imazherinë e spitalit të Fierit
06/07 11:19
Top News – Tjetër pedofil në rrjetën e ‘Fiks Fare’/ Arrestohet 65-vjeçari që ngacmonte të miturat
06/07 11:07
Top News – Sulmet kibernetike në Shqipëri /Kush janë kompanitë ‘e preferuara’ për hakerat
06/07 11:00
Top News – Rama dhe Rutte me propozim për BE/Si duhet të jetë komuniteti i ri politik europian
06/07 10:52
Top Channel/ Zjarr në spitalin rajonal të Fierit
06/07 10:43
Top News – Zjarr në spitalin e Fierit, panik tek pacientët
06/07 10:30
Top News – Heroinë, kanabis dhe armë në Patos/ Kishin kthyer banesën në laborator droge
06/07 10:26
Top Channel/ Shtëpi bari në Fier! Kapet heroinë, kanabis e armë
06/07 09:21
Top Channel/ Ditët e nxehta shtojnë ankthin! Rekomandimet e mjekëve për personat me probleme
05/07 19:57
Top Channel/ I nxehti, kujdes me ushqimin! Në qendrat shëndetësore, më shumë persona kërkojnë ndihmë
05/07 19:55
Top Channel/ Fermerët: Nuk po shesim/ Çmimet e ulta po penalizojnë prodhuesit e shalqirit
05/07 19:45
Top Channel/ E dhunuar nga burri xheloz! Gruaja nga Korça detyrohej të betohej në kishë
05/07 19:42