Top News – Alergjike ndaj arrave, nusja vdes nga shoku anafilaktik ditën e dasmës!
14/07/2020 14:01

Duhet të ishte dita e saj më e bukur, por u kthye në një tragjedi. Alexandra Erokhova sapo kishte kurorëzuar me martesë historinë e saj të dashurisë në Moskë, dhe gjithçka dukej perfekte për të. Nusja 25-vjeçare u afrua të provonte disa ëmbëlsira në banketin e shtruar në restorantin e luksit Parco Caricyno, kur nisi të ndihej keq. Pavarësisht ndihmës se shpejtë, Alexandra nuk arriti të shpëtonte: vajza vdiq në ditën e saj të dasmës nga shoku anafilaktik. Organizatorët e festës ishin në dijeni të alergjisë së tmerrshme të saj ndaj arrave, dhe e kishin përzgjedhur menunë me shumë kujdes. Por me ëmbëlsirat ishte bërë një gabim që rezultoi fatal: në disa prej tyre kishte pasur copëza arrash. Me të provuar këto ëmbëlsira, 25 vjeçare nisi të mbytej dhe humbi ndjenjat.

Top News – ‘Katastrofë gjeneratash’/ Paralajmërimi i OKB për pandeminë
04/08 17:50
Top News – Rasti i George Floyd/ Videoja e fundit para vdekjes
04/08 16:41
Top News – Ekspertët në Francë/ Bëhuni gati për valën e dytë
04/08 16:13
Top News – Brenda një nate u bë milioner! Minatori fatlum nga Tanzania shet gurin e tretë
04/08 15:38
Top News – A janë disa njerëz të mbrojtur? Shumica nuk shfaqin probleme nga covid
04/08 15:24
Top News – Kthesa e Trump: Patriotët mbajnë maskën
04/08 15:20
Top News – Të bllokuar në ishull/ Shpëtohen nga SOS i shkruan në rërë
04/08 14:59
Top News – Armët bërthamore/ OKB: Koreja e veriut ka përparuar me arsenalin
04/08 12:48
Top News – Uragani ‘Isaias’/ Godet brigjet e Karolinës Veriore
04/08 12:37
Top News – Ish mbreti i Spanjës/ Në mërgim pas akuzave për korrupsion
04/08 12:33
Top News – Dyshimet e OBSH-së/ Nuk ka garanci për vaksinën
04/08 12:26
Top News – Ultimatum i Trump/ Për blerjen e TikTok nga Microsoft
04/08 12:23
Top News – Dyshimet e OBSH-së/ Nuk ka garanci për vaksinën
04/08 12:10
Top News – Itali, testet e antitrupave/ 2.5% e popullsisë ka kaluar covid-in
04/08 11:59
Top News – Rritja e rasteve/ Melburni kthehet në izolim
03/08 17:48
Top News – Pas incidentit tragjik/ Inaugurohet ura e re e Gjenovës
03/08 16:49
Top News – Covid-19 në kroçera/ Vetëm pak javë pas rihapjes
03/08 16:29
Top News – Sezoni turistik/ Spanjë, më i keqi në histori
03/08 16:29
Top News – Britani/ Test 90 minutësh, do të shpërndahet në shtëpitë e kujdesit
03/08 16:03
Top News – Puna nga shtëpia/ Deri në vitin 2021 ose përgjithnjë…
03/08 15:29