Top News – Afron Itali-Zvicër/ Granit Xhaka me look të ri, shokohet Leonita
16/06/2021 01:39

Top News është televizion informativ, i hapur në shkurt të vitit 2007. I konceptuar si format news, prioritet i saj është informimi i publikut përmes lajmit të fundit. Lidhje live për politikën, aktualitetin, kronikën, ekonominë, rajonin, botën, sportin, teknologjinë dhe show biz-in. “ Informohu i pari” , slogani për 24 orë lajme . Sjellim ndryshe realitetin mediatik në Shqipëri, ofrojmë një burim informacioni të saktë, të shpejtë, të besueshëm dhe të thelluar.

Top Channel/ “SPAK të zbresë në Fier”/ Deputeti i PD Luan Baçi mbështet denoncimet Petro Koçit
24/07 01:48
Edicioni Informativ, 24 Korrik 2021, Ora 00:00
24/07 01:46
Top Channel/ Brezi i rrezikuar koralor i Australisë nuk merr mbrojtjen e UNESCO
23/07 22:37
Top Channel/ Zonja e parë Jill Biden vjen të takojë perandorin japonez Naruhito
23/07 22:36
Top Channel/ 10 vjet nga vdekja e kantautores britanike Amy Winehouse
23/07 22:36
Top News – Erdogan flet me vështirësi/ Dalin pamjet, dyshime për kancer dhe epileps
23/07 22:32
Top News – Një koncert surprizë në Tiranë… Dua Lipa: Unë mburrem që jam Shqipëtare
23/07 22:30
Top News – Sërish kokainë në Portin e Durrësit/ Ishte fshehur në kontejnerët e një kompanie frutash
23/07 22:28
Top News – ‘Skanohet’ planeti Mars/ Shkencëtarët kan tani të dhëna të sakta
23/07 22:26
Top News – Shembet ura në Siberi/ Bllokohet hekurudha më e gjatë në botë
23/07 22:25
Top News – Moderna për 12-17 vjeçarët/ Vjen autorizimi i agjencisë evropiane të barnave
23/07 22:24
Top News – Tragjedi pranë ishullit grek/ Mbytet anija me emigrantët afër Kretës
23/07 22:23
Top News – ‘Fundoset’ presidenti serb/ Kreu i një grupi kriminal tregon lidhjet me Vuçiçin
23/07 20:44
Top News – Vetëm një qark pa virus/ Më pak testime, por shumë infektime…
23/07 20:39
Top News – Shpejtësia i bën gropën shqiptarit/ Kapet në makinë me 2 mln euro kokainë dhe një rumune
23/07 20:38
Top News – Italia sërish nën kufizime/ Qeveria merr masa të reja pas rritjes së infektimeve
23/07 20:36
Top Channel/ SPAK në tenderat e Fierit/ Deputeti i PD Luan Baçi mbështet denoncimet e Petro Koçit
23/07 20:34
Top Channel/ Infektohen edhe të vaksinuarit/ SHBA, autoritetet paralajmërojnë për Delta-n
23/07 20:32
Edicioni Informativ, 23 Korrik 2021, Ora 19:30
23/07 20:30
Top Channel/ Vaksinimi, e vetmja zgjidhje.Presidentja & Kryeministri i përgjigjet grekëve protestues
23/07 19:58