Top News – 250 milionë euro për 10 muaj/ Kush është shqiptari i arrestuar në Athinë?
07/06/2023 09:47

Zbardhen detaje nga arrestimi i shqiptarit në Athinë, pas një aksioni të Europol. 52-vjeçari, i cilësuar si bosi i drogës, nga Saranda, pastronte paratë e trafikantëve më të mëdhenj. Operacion i përbashkët i Europol, policisë holandeze dhe policisë greke, bëri të mundur arrestimin në lagjen “Glifadha” të Athinës të shtetasit Thanas Bako alias Athanasios Bako. 52-vjeçari shqiptar dyshohet se drejtonte një organizatë kriminale, e cila pastronte miliona euro në baza mujore për kriminelët.

Top Channel/ “Serbia i fryn zjarrit të luftës”,Rama: Çfarë duhet të bëjë Kosova dhe BE e SHBA
26/09 15:14
Top Channel/ Vrasje për hakmarrje në Rrëshen! Martin Bardhi u ekzekutua sa doli nga burgu
26/09 15:11
Top Channel/ BE-ja kërkon “kokat” e sulmuesve, Vucic: Le të vijë KFOR-i në kufi!
26/09 15:04
Top Channel/ Serbia shpall ditë zie për sulmuesit: “Po vuanin terrorin e Kurtit”!
26/09 15:03
Top Channel/ Nënkryetari i Listës Serbe, Milan Radojiçiq prijësi i sulmit terrorist në Kosovë
26/09 14:49
Top Channel/ Lamtumirë Giorgio Napolitano! Në funeralin shtetëror edhe Presidenti Begaj
26/09 14:45
Top News- Rehabilitohet blloku i banimit në Njësinë 1/ Veliaj paralajmëron paketë tjetër investimesh
26/09 14:39
Top News- Gazeta e PD kërkon largimin e Berishës/ Demokratët të dublikuar edhe në kanalet e informimit
26/09 14:30
Top News – Ekzekutimi në Rrëshen / Autorët ‘profesionistë’, gjurmët shkrumbohen me makinën
26/09 14:25
Top News-Aksione të rrugores në Shkodër e Tiranë/ ‘Lumë’ gjobash për shoferët,10 automjete bllokohen
26/09 14:24
Top Channel/ Vrasja e Martin Bardhit, gjendet makina e djegur e autorëve! Vrasësi/t ende në arrati
26/09 13:40
Top News- Ekzekutohet duke pirë kafe 59-vjeçari/ Viktima tentoi të vrasë nipin e Kastriot Reçit
26/09 13:27
Top Channel/ Vrasje në Rrëshen! Dyshohet se u eliminua për hakmarrje Martin Bardhi
26/09 13:23
Top Channel/ Zhvillohet ministeriali ekonomik! Ministrat e BE dhe rajonit mblidhen në Tiranë
26/09 13:21
Top News – ‘Dihen konfliktet e fisit Bardhi’/ Hetimet për masakrën në Rrëshen, reagon policia
26/09 13:14
Top Channel/ Vrasja e Martin Bardhit! Pista kryesore e policisë, hakmarrja
26/09 13:14
Top Channel/ The Sun: Grabitësi i vilës së futbollistit Raheem Sterling fshihet në Shqipëri
26/09 13:11
Top Channel/ Italianët këtë vit të dytët/ Në 8 muaj 7.2 mln turistë. Kosova në vend të parë
26/09 13:01
Top Channel/ I mbushur me armatime, largohet nga Banjska një tjetër autoblindë e sulmuesve serbë
26/09 12:33
Top Channel/ Vritet Martin Bardhi në Rrëshen, plagosen tre persona që ndodheshin në lokal
26/09 12:33