Top News – 10 vite burg Koçerrit/ “Habilaj” dënimi i parë në Shqipëri
29/06/2020 20:04

Top News është televizion informativ, i hapur në shkurt të vitit 2007. I konceptuar si format news, prioritet i saj është informimi i publikut përmes lajmit të fundit. Lidhje live për politikën, aktualitetin, kronikën, ekonominë, rajonin, botën, sportin, teknologjinë dhe show biz-in. “ Informohu i pari” , slogani për 24 orë lajme . Sjellim ndryshe realitetin mediatik në Shqipëri, ofrojmë një burim informacioni të saktë, të shpejtë, të besueshëm dhe të thelluar.

Covid-19/ Lejoi bërjen e festës së maturës, gjobitet me 1 milion lekë një lokal në Berat
09/07 13:23
Top News – Pr.ligji për spiunët/ Del lista me ata që votuan kundër
09/07 13:22
KPP, Zgjedhja e kreu të ri/ 5 kandidatura për të zëvendësuar Evis Shurdha
09/07 13:12
Infektohet 4-vjeçari në Elbasan/ Preket edhe mjeku në repartin e neonatologjisë
09/07 13:08
Koronavirus, 82 raste të reja/ Rritet numri i pacientëve në terapi intensive
09/07 13:07
Peshkatarët në luftë me gaforren blu/ Në Karavasta po dëmton peshkimin
09/07 12:56
Top News – Memoriali i Holokaustit/ Tiranë, kujtim për hebrejtë e vrarë
09/07 12:54
Top News – Covid, 82 raste në 24 orë/ Spitali Infektiv në situatë serioze
09/07 12:46
Pellgjet e rrezikshme të naftës/ Zharrëz, vapa shton shqetësimet e banorëve
09/07 12:46
Domatja e rrallë/ Fermeri e bleu rastësisht për “zemër kau” në Itali
09/07 12:44
Dorian Teliti: Vjedhje 1.2 miliard euro me koncesionin Milot-Fier
09/07 12:42
Covid-19/ 82 raste të reja. Ministria e Shëndetësisë: Është rritur numri i të shtruarve në spitale
09/07 11:00
“Perimetri”/ Po transportonin 31 emigrantë të paligjshëm, tre në pranga
09/07 10:19
Aksident në Lezhë/ Përplasen 2 automjete dhe një motor, një prej 2 të plagosurve në gjendje kritike
08/07 20:45
Top News – Programi ekonomik i PD/ Basha takim me ekspertë Gjermanë
08/07 20:37
Top News – Tabaku i përgjigjet Ramës/ “800 mijë vota t’i shohë në ëndërr”
08/07 20:28
Digitalb, oferta në Elbasan/ Ftesë për banorët e zonës të përfitojnë nga platforma më e madhe shqiptare
08/07 20:22
Ekskluzive/ Gent Cakaj shkrin të gjithë ambasadën shqiptare në Athinë
08/07 20:19
Top News – Riparimi i ndërtesave/ Qeveria ndan fondin për 5 Bashki
08/07 20:00
Dy urdhrat për maturantët/ Regjistrimi në universitete, brenda një muaji ministria i ndryshon rregullat
08/07 19:59