Top Channel/ Zjarri në urgjencën spitalore, nisi në dhomën teknike të pajisjeve mjekësore
12/02/2024 15:37

Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.

Top Channel/ SHBA “në alarm”: Rusia do shkatërrojë satelitët me armë bërthamore!
21/02 13:16
Top Channel/“Ndër më të mëdhatë deri tani”:BE miraton paketën e 13-të të sanksioneve kundër Rusisë!
21/02 13:10
Top Channel/ Vdekja e dyshimtë e fëmijës në Gjakovë, familja: 4-vjeçarja u rrah nga fëmijë të tjerë
21/02 13:05
Top Channel/ Pezullohet drejtori i Kadastrës në Lezhë, legalizoi një pallat në Kune, pa leje
21/02 13:02
Top Channel/ Mblidhet grupi i PD Mbledhja në kryesinë e Kuvendit, thirret nga Bardhi
21/02 13:00
Top Channel/Basha: Nesër jo në seancë! Kreu i PD: Rama po përdor amnistinë për zyrtarët e korruptuar
21/02 12:58
Top Channel/ Amnisti për zyrtarët publikë? Debate e kritika për përfshirjen e të dënuarve nga GJKKO
21/02 12:55
Top Channe/ Ditët e kujtesës/ Rëndësia e përballjes me të kaluarën
21/02 12:48
Top Channel/ Dita e Gjuhës Amtare, shpallet data e Konkursit Kombëtar të Gjuhës Shqipe
21/02 12:46
Top Channel/ Thatësira dëmton të mbjellat! Mungesa e ujit shton kostot e fermerëve kultivues
21/02 12:35
Top Channel/ Rriten rastet me skoliozë te fëmijët e moshës 10-17 vjeç. Sfidë diagnostikimi i hershëm
21/02 12:32
Top Channel/ “Beteja vazhdon”, përfundon protesta 24 orëshe e fermerëve me traktorë në Athinë
21/02 12:29
Top Channel/ Parkime të gabuara në Bulqizë, policia vendos gjoba dhe bllokon mjetet
21/02 12:28
Top Channel/ Arrestohet babai dhe gjyshja në Kuçovë, shfrytëzonin të miturin për përfitime në TikTok
21/02 12:21
Top News/ Video denigruese në ‘Tik Tok’ të miturit/ Shfrytëzohej nga babai e gjyshja, pranga të dyve
21/02 12:14
Top News/ ‘Rebelët’ e protestës së opozitës/Arrestohen 4 protestues, hodhën 7 molotov e 21 flakadanë
21/02 12:02
Top News/ Amnisti për të dënuarit nga GJKKO. Basha-Nuk e votojmë, lirohen të korruptuarit
21/02 11:55
Top News/ ‘Përfiton një pakicë e vogël’/ Tabaku-Pushteti punon kundër 95 përqind të shqiptarëve
21/02 11:16
Top Channel/ Beogradi drejt zgjedhjeve të reja? Shtyhet seanca konstituive për mungesë kuorumi!
21/02 11:07
Top News/ Legalizoi pallatin në kundërshtim me ligjin/ Pezullohet drejtori i Kadastrës së Lezhës
21/02 11:03