Top Channel/ Zgjedhjet në Durrës/ Pedagogët dhe studentët po votojnë, mungon gara
21/06/2024 13:25

Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.

Top News/ 83-vjeçari që qëlloi të birin me çifti: Më dhunonte!
25/07 12:48
Top News/ Scholz shpreson te fitorja e Harris / ’Shkel ligjin e pashkruar’, shprehet per zgjedhjet
25/07 12:47
Top News/ Në kërkim nga autoritetet italiane/ Arrestohet në Fier i akuzuari për trafik droge
25/07 12:42
Top News/ ‘Babalja’ ikën me pushime. Procesi gjyqësor ndaj Ervin Salianjit, rinis në shtator
25/07 12:36
Top News/ Bombarduesit rusë e kinezë pranë Alaskës / SHBA alarmohet: Hera e parë që veprojnë bashkë
25/07 12:31
Top News/ Putin ‘pajton’ Erdoganin me Assadin / Pret liderin sirian në Kremlin
25/07 12:30
Top News/ Dronët e Rusisë shpërthejnë në territor të NATO-s / Rumania ngre F16-at, ndizet alarmi
25/07 12:16
Top News/ ‘Pasova stafetën’ për të bashkuar vendin / Biden para kombit: Është radha e brezit të ri
25/07 12:11
Top News/ Netanyahu takon Biden dhe Harris…Pritet me protesta në Uashington: T’i jepet fund luftës
25/07 12:07
Top News/ KLSh nuk raporton në Kuvend. Përplasje për seancën dëgjimore të Dhëmbit te Ekonomia
25/07 11:59
Top News/ ‘Partia duhet t’i zgjedhë deputetët’, Arben Pëllumbi- Ka rëndësi pjesëmarrja në lista
25/07 11:28
Top News/ ‘Nëse hapen listat do jem në garë’, Flutura Açka pasi hoqi dorë nga grupi i PD
25/07 11:28
Top News/ ‘Do kërkojnë marifete elektorale’? Për çfarë flet Erion Braçe
25/07 11:27
Top News/ Draftin Zgjedhore, Fatmir Xhafaj- Nuk e kam lexuar akoma
25/07 11:24
Top News/Apeli i GJKKO pranon kërkesën e SPAK/ I akuzuari si ortak i Evis Berberit rikthehet në qeli
25/07 11:14
Top News/ Rrjet kompanish për pastrimin e parave. Prokuroria heton grupin, 1 shqiptare e 3 të huaj
25/07 11:09
Top News/ A jeni pro listave të hapura? Flasin deputetët, Ilir Metaj injoron gazetarët
25/07 11:03
Top News/ ‘Jam për listat e hapura’, deputeti Çyrbja tregon propozimin që do të bëjë
25/07 11:02
Top Channel/ Deputetit Deliu: marrëveshje PD-PS e mirë, por ngelet për t’u parë si do funksionojë
25/07 10:57
Top News/ ‘Ra maska e fundit!”. Flutura Açka ikën nga grupi i PD: Opozita, pazar kundër SPAK
25/07 10:34