Top Channel/ Xhemal Qefalia: Presidenti kthen dekrete nga dëshpërimi i 25 prillit
14/10/2021 21:21

Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.

Top Channel/ Shqipëria lëshon së shpejti satelitin “Albania 1” në hapësirë
20/10 13:15
Top Channel/Të pavaksinuar në auditorë! Universiteti i Elbasanit paralajmëroi se do t’i linte jashtë
20/10 12:54
Top News – Rikthehen grabitjet me maska / Noterit në sarandë i marrin nën kërcënim 20 mln lekë
20/10 12:44
Top Channel/ Vetëm bukë e vaj për fëmijët! Familja e varfër në çadër kërkon sobë për t’u ngrohur
20/10 12:41
Top Channel/ Protestojnë banorët e pallatit në Durrës, pas tërmetit rrezikohen nga një ndërtim i ri
20/10 12:26
Top News -Lihet në burg ish kreu i Kadastrës / Troci akuzohet për falasifikimin e dosjeve të pronave
20/10 12:11
Top News- Progresraporti për Shqipërinë/ Rama: I përmbushëm kushtet, s’ka oreks BE
20/10 12:07
Top Channel/ Ish-drejtori i Kadastrës së Vlorës Klodian Troci lihet në burg
20/10 11:33
Top News – Ambasadori i BE Soreca/I dorëzon kryeministrit Rama progres-raportin e KE
20/10 11:01
TopNews-Mbërrin në gjykatë ish kreu i Kadastrës/Vlorë, Akuzohet për manipulimin e dosjeve të pronave
20/10 10:40
Top News – Korça mbulohet nga mjegulla /Vështirësi në qarkullimin e mjeteve
20/10 10:39
Top Channel/ Berisha-Ramës: Do paguash sa frëngu pulën dhe zgjedhjet nuk t’i njohim!
19/10 22:26
Top Channel/“Jam dhe Bashë, edhe Hot”/Berisha nuk mban dot të qeshurën: Besëpreri është e dini vetë…
19/10 22:25
Top Channel/ Berisha sulmon Baton Haxhiun:Numri një i shërbimeve Jugosllave e shpalli të vdekur për…
19/10 22:24
Top Channel/ Berisha: PD ka humbur shpirtin dhe votën e lirë, liderishipi i saj ka humbur besimin
19/10 22:23
Top Channel/ Shpallja “non grata” nga SHBA/ Berisha: Nuk kanë për të pasur asnjë fakt në 100 vjet
19/10 22:21
Top Channel/Berisha-Bashës:8 vite i bëri fresk Ramës!/ Paralajmëron: Ato daulle nuk janë dasme, por…
19/10 22:20
Top Channel/ Berisha nga Dibra: Rama në krahë të Vuçiç, kundra Kosovës
19/10 22:19
Top Channel/ Berisha: Kriza energjitike, katastrofë e krijuar nga vjedhjet e qeverisë
19/10 22:18
Top Channel/ Berisha: Shqipëria, narkoshteti i parë në Europë!
19/10 22:17