Top Channel/ Vrasja e 20 vjecares në Greqi, tek ngjitësja gjenden gjurmët e gishtërinjve të burrit
08/06/2021 14:39

Ishte hedhur dhe më parë në mediat greke ideja se në vrasjen makabre të 20 vjecares britanike në Greqi në sytë e foshnjes së saj, mund të jetë përfshirë dhe bashkëshorti, por për këtë, nga policia nuk ka asnjë fjalë. megjithatë, sërish shtypi vendas nxjerr një tjetër detaj shqetësues për pilotin 32 vjecar. Gjurmët e gjetura brenda në shtëpi dhe sidomos në ngjitësen që u përdor për të lidhur atë dhe të shoqen, i takojnë bashkëshortit të Karolinës, por nuk kanë asnjë shenjë tjetër. 28 ditë pas vrasjes së bujshme që tronditi Greqinë, hetuesit e ngjarjes thonë se ende kanë një panorama të qartë të saj për shkak gjurmët që kanë gjetur ishin ishin aq të pakta, sikur “tre autorët ta kishin pastruar zonën me zbardhues”. Nga afërsisht 300 foto të grabitësve potencialë që iu treguan pilotit për të përcaktuar profiling e vrasësve, u dol me një listë prej 20 personash që tregojnë disa ngjashmëri kryesisht në llojin e trupit, por mbeten larg identifikimit.Ndërsa sa i përket gjuhës së folur

Top News – Kthim në shtëpitë e shkrumbuara/ Ja çfarë ka mbetur pas zjarreve në Varibob të Greqisë
04/08 11:37
Top Channel/ Banesa, biznese e makina të shkrumbuara, ja dëmet që ka shkaktuar zjarri në Greqi
04/08 11:13
Top Channel/Greqi,banorët kthehen në shtëpitë e djegura.Mitsotakis:Të gjitha banesat do rindërtohen!
04/08 10:39
Top Channel/ Vuçiç lidhje me mafian? Kreu i bandës kriminale thotë se ka takuar privatisht
03/08 15:33
Top Channel/ Zjarre pranë Athinës, flakët pranë qytetit. Në rrezik banesat periferike
03/08 15:25
Top News-51-vjeçari vret gruan brenda tavernës/E qëllon brutalisht 8 herë, dyshonte për tradhëti
03/08 15:20
Top News-‘Më tradhëtoi në shtëpinë tonë’/Shqiptari tregon pse e vrau me thikë gruan e tij
03/08 13:15
Top News – Mediet serbe ngrenë alarmin/ ‘10 vende tërhiqen nga njohja e Kosovës’
02/08 18:33
Top Channel/Greqia kufizon punën jashtë nga i nxehti ekstrem.Nga ora 12 deri në 16 kufizohet lëvizja
02/08 15:27
Top News – Përvëlohet edhe Kosova/ Temperatura të larta dhe rrezik nga zjarret
01/08 21:52
Top News – Luftë me zjarret edhe në Greqi/ Evakuohen 5 fshatra në zonën e Patrës
01/08 15:45
Top News-Greqia nuk po gjen qetësi/ Regjistrohen 4 tërmete brenda pak orësh
01/08 11:29
Top Channel/ Greqi, zjarret jashtë kontrollit. Evakuohen banorët e katër fshatrave
31/07 22:30
Top News – Mund të aplikohet doza e tretë/Maqedonia e Veriut nuk e përjashton mundësinë
31/07 22:05
Top News – I nxehti përfshin Greqinë/ Javën e ardhshme, temperatura mbi 44 gradë
31/07 15:10
Top News – Vrau me thikë gruan/ Shqiptari doli sot para gjykatës në Greqi
31/07 14:30
Top Channel/ I mori jetën gruas, i heshtur e kokë ulur bashkëshorti vrasës del para Gjykatës
31/07 12:36
Top Channel/ Mali i Zi miraton masat e reja, pasaportë Covid-i për të hyrë në bare e restorante
31/07 11:31
Top News-‘Merr flakë’ Ballkani/ Temperaturat vijojnë të jenë mbi 43 gradë celsius
30/07 14:53
Top News – Vret gruan për xhelozi/Krimi nga një shtetas shqiptar në Athinë
30/07 14:49