Top Channel/ Vendimi për administratën, do hetojë abuzimet me qytetarët
18/09/2021 12:16

Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.

Top Channel/“Becchetti”/PD padit vendimin i Kuvendit për të mos ngritur komisionin si antikushtetues
25/10 12:49
Top Channel/ Çështja ‘Becchetti’, PD padi në Gjykatën Kushtetuese, Duma: Rama ka frikë të hetojë!
25/10 11:23
Top News – ‘Ndryshimet kushtetuese të domosdoshme’ / Basha-Të ndahet politika nga krimi
24/10 20:13
Top News- ‘Ka një javë kohë…’ / Basha ultimatum Ramës
23/10 19:53
Top News-‘Vettingu të fillojë nga unë’ / Basha bën deklaratën e fortë
23/10 19:53
Top News-‘Nuk ka për të patur kurrë Kuvend Kombëtar’ / Basha ka një parlajmërim
23/10 19:52
Top News-‘Rama do që t’i harrojmë 120 mln eurot e Becchettit’ / Basha sulmon qeverinë
23/10 19:52
Top News-‘Lufta personale e Ramës pasuroi Becchettin’ / PD këmbëngul për komisionin hetimor
23/10 19:51
Top News-Basha sulmon qeverinë / ‘Kemi vdekshmërinë më lartë nga Covid-19’
23/10 19:51
Top News- Përplasjet brenda PD, Shehi kritika palëve- S’po merren me thelbin, luftë për karrige
23/10 18:55
Top News – Shehi ‘kundër’ lidershipit Berisha-Basha, Janë personazhe që po e mbyllin ciklin e vet
23/10 18:53
Top News- Shehi akuza Ramës, tregon pse ndërkombëtarët e kanë mbështetur
23/10 18:52
Top News- Dashamir Shehi paralajmëron shkrirjen e Partisë Demokratike / Ka ndodhur edhe në Evropë
23/10 18:51
Top News- 3 amendamentet kushtetuese, Dashamir Shehu kritika e këshilla për Bashën
23/10 18:49
Top News- ‘Nuk të ben njeri 3 herë nuse’, Shehi- As dhëndër s’bëhesh 3 herë
23/10 18:43
Top News- Shehi zbulon si u prish sistemi zgjedhor ka 3 propoze për reformen e re
23/10 18:41
Top News- ‘Po ma dëgjoi këtë këshill Basha’, ja çfarë i sugjeron Dashamir Shehi kryedemokratit
23/10 18:40
Top Channel/ Grida Duma: Komisioni ‘Becchetti’ do të nxjerrë në shesh fajtorët!
23/10 16:21
Top Channel/ Basha sulmon Berishën: Për interesa personale, po mundohet të marrë peng partinë
23/10 16:21
Top Channel/ Becchetti, Basha: Rama përdori shtetin, lufta personale na kushtoi 120 mln euro
23/10 16:15