Top Channel/ Veliaj: Më 25 prill për PS dhe Ramën. Llumi i OFL është bërë bashkë, kundër nesh
15/04/2021 15:16

Kreu i bashkisë së Tiranës Erjon Veliaj ishte sot në njësinë dy në kryeqytet ku kërkoi që të gjithë në datën 25 të jenë për partinë socialiste dhe edin ramën. Veliaj: Në familje, parimi është: Një për të gjithë, të gjithë për një! Kur ne kishim nevojë për Edi Ramën, Edi Rama ishte aty për ne, por sot ka Edi Rama nevojë për të gjithë ne, ndaj në datën 25 prill do të jemi të gjithë ne, aty për një, të gjithë ne për Edi Ramën, të gjithë ne për Partinë Socialiste dhe të gjithë ne për Shqipërinë, që është e ardhmja jonë. Kjo është diferenca. Taktika e Saliut dhe Metës, përça dhe sundo, sipas kryebashkiakut ka marrë fund dhe Partia Socialiste do jetë barriera e fundit e kësaj lloj politike. Veliaj: Saliut dhe Ilirit për 30 vjet ju eci duke, përçarë dhe sunduar. Ilir Meta merrte vota nga e majta dhe ja çonte në prehër Saliut. Por tani iu ka dalë boja. Ndërsa Luli është një viktimë, një kukull që mbahet në spango si marionetë.

Top Channel/ Pyetet SHISH: Kë takoi Meta/ Kishte info për strukturën e mbrojtjes së votës së PD?
11/05 15:16
Top Channel/ Basha nis fushatën e dytë/ Takime në Durrës: Nuk do njohim rezultatin e 25 Prillit
11/05 15:14
Top Channel/ Basha takim me strukturat në Durrës: Rezultati i 25 prillit nuk do të pranohet kurrë!
11/05 12:02
Top Channel/ PD e LSI duan anulim rezultati/ Paraqesin në KQZ 20 ankesa për zgjedhjet
10/05 15:12
Top Channel/ Rama: Bashkëpunim me PD, do e ‘çmontojmë’ Presidencën. Meta është një turp!
10/05 15:04
Top News – Dorëheqje në Partinë Demokratike/ Dy sekretarë ‘tradhëtojnë’ Lulzim Bashën
10/05 13:58
Top News – Përgjigje flakë për flakë e Metës/ ‘Kapja e shtetit, komplot kundër demokracisë’
10/05 13:37
Top Channel/ KQZ cakton relatorët për ankesat/ PD: Pavlefshmëri në 9 qarqe. LSI ankohet Beratin
10/05 12:23
Top Channel/ Mesazhi i fundit i Ramës për deputetët që humbën
10/05 12:05
Top Channel/ Rama tregon premtimet e mandatit të tretë. Ja taksat e reja
10/05 12:05
Top Channel/ Rama: Ilir Meta do shkarkohet. Turpëron Shqipërinë
10/05 12:05
Top Channel/ Rama: Jo më luftë të vjetër me PD. Bashkëpunim
10/05 12:04
Top Channel/ Rama: Më 12 Qershor thërrasim Kongresin e Jashtëzakonshëm në 30 vjetorin e PS
10/05 12:04
Top Channel/ Rama: Duam edhe mandatin e katërt
10/05 12:04
Top Channel/ Rama: Humbëm 4 mandate nga votat e pavlefshme
10/05 12:04
Top Channel/ Rama uron deputetët për mandatin e tretë. “Urim edhe ata që humbën”
10/05 12:03
Top Channel/ Rama: Do ta çminojmë Presidencën! Për zëvendësuesin e Metës do të konsultohemi me PD
10/05 10:59
Top News – PD-KAS zbaton urdhrat e Ramës/ Dosjet voluminoze të demokratëve për ankimim
09/05 15:48
Top News – ‘Të përsëriten zgjedhjet në Berat’/ Nuk fitoi mandat deputeti, LSI ankimon rezultatet
09/05 14:52
Top Channel/ Dosja e PD për zgjedhjet, ankimon në KQZ rezultatin në 9 qarqe
09/05 12:50