Top Channel/ Vajzat futbolliste, stërviten me ambicien që të bëhen të famshme një ditë
24/10/2021 14:05

Vajzat vlonjate të moshës 12 deri në 15 vjeç po stërviten për të qenë e ardhmja e futbollit për femra. Ish futbollisti Roland Iljadhi grumbulloi një ekip vajzash.

Top Channel/ Urimi me diktatorin Hoxha, Alibeaj: Të merren masa
29/11 14:44
Top News – Kolona e makinave me flamujt kuqezi, udhëtimi i parë në Rrugën e Arbrit
29/11 14:05
Top News-Durrës, det i trazuar dhe me dallgë/ Tragetet nga Italia mbërrijnë pa probleme
29/11 13:51
Top Channel/ Thethi nën pushtetin e dëborës. Momenti kur furgoni bllokohet në mes të rrugës
29/11 13:46
Top Channel/ Festë në Dibër! Hapet provizorisht Rruga e Arbrit, e kalueshme që sot!
29/11 13:25
Top News-Kursimet e shqiptarëve në banka/Nuk ka më pasiguri për shkak të pandemisë
29/11 13:14
Top Channel/ Moti i keq, erdhi dimri. Priten reshje dëbore, shiu dhe temperatura të ulëta
29/11 13:02
Top Channel/ Kujdes! Ka gurë në rrugë. Elbasan-Qafë Thanë, rënia e gurëve për shkak të reshjeve
29/11 13:01
Top Channel/ Mot i keq edhe në Durrës,për shkak të stuhisë në det pezullohen lundrimet
29/11 12:57
Top Channel/ Reshje shiu në Lezhë, për shkak të shiut ka edhe rënie gurësh
29/11 12:55
Top Channel/ Dëbora bllokon Thethin. Mbetën të bllokuar edhe turistë
29/11 12:54
Top Channel/ Vlorë, përmbytje nga shiu. Ujërat pushtuan rrugët në disa lagje
29/11 12:52
Top News- Çlirimi bën bashkë Ramën e Metën/ Presidenti e Kryeministri, homazhe dëshmorëve
29/11 12:51
Top Channel/ Në Korçë pritet dëborë. Temperaturat do zbresin ndjeshëm të mërkurën
29/11 12:48
Top Channel/ Vdes e mitura nga zjarri, rëndë edhe babai
29/11 12:47
Top Channel/ Pamje të trishta nga Vlora! Bregdeti mbushet me mbeturina
29/11 12:41
Top Channel/ “Enverin e kemi bërë armik padrejtësisht”. Deputeti i PS-së nuk ‘pendohet’
29/11 12:18
Top News- Marrëveshje mes Metës e Berishës?!/ ‘Sulmi presidencial’ vetëm ndaj Lulzim Bashës
29/11 12:10
Top Channel/ “Duam bukën e fëmijëve tanë”! Tension në Ballsh, dhjetëra policë rrethojnë uzinën
29/11 12:03
Top Channel/ Sot festa e çlirimit/ Homazhe në varrezat e Dëshmorëve të Kombit
29/11 12:02