Top Channel/ “U mbytën në lumë, s’mundëm t’i shpëtonin”,flet djali që pa aksidentin tragjik në Berat
28/06/2022 09:21

Një i ri që ka hyrë në lumë për të ndihmuar Klaudia Xhaferrajn dhe djalin e saj që ndodheshin në makinën që ra në lumë në Berat, rrëfen ngjarjen. “Unë nuk e pashë, por me sa më thanë ishte parakalim i keq. Pashë kur nxorën fëmijën dhe ishte pa ndjenja. Më habiti dhe ambulance, që qëndronte matanë rrugës, kur makina ishte në ujë. Ndërkohë, nuk dihej sa vetë ishin në makinë”.

Top News – ‘Shefin e policisë nuk e shoh këtu’, deklarata e ashpër e Braçes për situatën e zjarreve
09/08 09:48
Edicioni Informativ, 8 Gusht 2022, Ora 19:30
09/08 09:47
Top News – Bota në prag të Armagedonit bërthamor!/ Lëshohet alarmi: Po luajmë me një armë të mbushur
09/08 09:47
Top Channel/ SHBA, hidhet nga pallati së bashku me bashkëshorten aktori shqiptar Florind Belliu
08/08 09:48
Edicioni Informativ, 7 Gusht 2022, Ora 15:00
08/08 09:47
Edicioni Informativ, 7 Gusht 2022, Ora 12:00
08/08 09:47
Edicioni Informativ, 6 Gusht 2022, Ora 19:30
07/08 08:59
Top Channel/ Vetëtima godet Shtëpinë e Bardhë, shkon në tre numri i të vdekurve
07/08 08:58
Top News – Kina ‘nis pushtimin’ e Tajvanit / Avionët kinezë simulojnë sulmin në stërvitje
07/08 08:56
Kepi i Tundimeve, Episodi i tretë 05/08/2022
06/08 09:31
Top News – Erdogan takon sërish Putinin / ’Lufta s’mund të përfundojë duke injoruar Rusinë’
06/08 09:31
Edicioni Informativ, 5 Gusht 2022, Ora 19:30
06/08 09:30
Top Channel/ Kina lëshon raketa në drejtim të Tajvanit, anulohen fluturimet për dhe nga ishulli
05/08 09:12
Edicioni Informativ, 4 Gusht 2022, Ora 19:30
05/08 09:11
Edicioni Informativ, 4 Gusht 2022, Ora 15:00
05/08 09:11
Top News-Ia dha Rusia për të luftuar shqiptarët/Shkupi i dhuron tanket Kievit, Moska kërcënon:Gabim!
04/08 09:21
Top Channel/ Tragjedia e Himarës! Përcillet sot në banesën e fundit vogëlushja Jonada Avdia
04/08 09:20
Edicioni Informativ, 3 Gusht 2022, Ora 15:00
04/08 09:20
Top Channel/ Polici “trim” vret të miturën, godet me skaf 7 vjecaren, i shkakton vdekjen
03/08 09:19
Top News – NATO gati të ndërhyjë! / Nëse rrezikohet stabiliteti në veri të Kosovës
03/08 09:18