Top Channel/ Tirana ndez dritat e festave, Veliaj: “Ftoni familjarët t’i kalojnë festat në kryeqytet”
05/12/2023 22:10

Tirana zyrtarisht ka hyrë në periudhën më të bukur të vitit. Kthyer tashmë në traditë, sheshi ‘Skënderbej’ është ndriçuar nga qindra drita të bredhit të Krishtlindjeve dhe Vitit të Ri. Ceremonia nisi me këngë festive dhe vijoi me fjalën nga kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj, i cili i ftoi të gjithë të mbajnë “ndezur” dritën e mirë brenda vetes, për të çuar përpara punë të mira për familjen dhe vendin.

Top Channel/ Më pak blerës! Në tregun e shumicës të fruta-perimeve në Lushnjë ka rënë fuqia blerëse
28/02 15:24
Top Channel/ Liderët rajonalë mblidhen në Tiranë! Zelensky: Faleminderit Shqipërisë
28/02 15:14
Top Channel/ Samiti për Ukrainën në Tiranë, Zelensky kërkon bashkëprodhim municionesh me Shqipërinë
28/02 15:10
Top Channel/ Durrsakët “përzënë” dimrin me plazh! Shkurti mbyllet me banjo dielli
28/02 14:53
Top News/ Granit Gjana paraqitet në SPAK, qëndron shumë pak minuta
28/02 14:35
Top Channel/ Vranë adoleshentin në Gramsh gjatë një sherri, nis seanca për katër të miturit
28/02 14:31
Top News/ Taksimi për profesionet e lira/ Opozita depoziton padi kundër ligjit në Kushtetuese
28/02 14:24
Top News/ ‘Po fitoi Putin, bie BE-ja’ / Rama-Të ndihmojmë Ukrainën, s’ka rrugë tjetër
28/02 14:00
Top News/ Ushtarët shqiptarë që mbrojnë Evropën / Stërviten me NATO-n në ’Brilliant Jump’ në Poloni
28/02 13:54
Top News/ Shqipëria do të prodhojë armë për Ukrainën? Detajet e bisedës Rama-Zelensky
28/02 13:52
Top News/ Akses në sistemin e Kadastrës/ Ish-kreu i Gjirokastrës e mori me vete, arrestohet
28/02 13:37
Top Channel/ Masat e sigurisë për samitin, qindra forca të rendit në terren dhe bllokime rrugësh
28/02 13:10
Top News/ ‘Pas fitores, Kievi do na njohë’/ Osmani- Gjithmonë do mbështesim Ukrainën
28/02 13:01
Top Channel/ Nxënësit bojkotojnë mësimin! Në fshatin Budull kërkojnë transport për në shkollë
28/02 12:07
Top News/ Berisha kërkon të dalë nga shtëpia/ Gjyqtarja Irena Gjoka vendos më 4 mars
28/02 11:59
Top News/ Blejmë hekur, shesim domate. Bilanci tregtar modest i Shqipërisë me Ukrainën
28/02 11:55
Top News/ Projekti për devijimin e Shushicës/ Zhupa-Ligji i ri, ra mbrojtja ndaj parqeve kombëtare
28/02 11:54
Top News/ Vuçiç mbërrin në Tiranë, me eskortë dhe nën masa të rrepta sigurie
28/02 11:41
Top News/ Kapet në flagrancë në Portin e Durrësit/ Tentoi të kalonte kufirin me mbi 9 mijë euro
28/02 11:40
Top News/ Shtyhet seanca për Edvin Priftin/ Mjeku paraqitet në GJKKO, mungon avokati
28/02 11:37