Top Channel/ “Tirana është transformuar”, Veliaj: Topat e baltës s’na ndalin, do e fitojmë betejën
17/04/2024 19:53

“Të jesh lider i mirë duhet të dish të marrësh vendimet e duhura në momentin e duhur; Falë tyre Tirana është transformuar rrënjësisht deklaroi Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj nw njw event tw organizuar nga Akademia e Mbrojtjes së Mbretërisë së Bashkuar, në bashkëpunim me Ambasadën Britanike në Tiranë. Qëllimi i këtij kursi është përmirësimi i udhëheqjes dhe menaxhimit të lartë në nivel korporativ dhe strategjik, për sektorin e mbrojtjes dhe më të gjerë, të sigurisë në Ballkanin Perëndimor. Si i ftuar i veçantë, Veliaj tregoi për eksperiencën dhe vizionin e tij për qytetin, dhe si arriti ta kthejë këtë vizion në një histori suksese për Tiranën.

Top Channel/ Ngacmoi seksualisht dhe kërcënoi 34-vjeçaren te Liqeni Artificial, në kërkim 56-vjeçari
30/05 18:27
Top Channel/ 63-vjeçari tenton të vetëdigjet në mes të ditës, dërgohet me urgjencë në spital
30/05 18:24
Top News/ Avokati në gjendje të rëndë, por stabël/ Gjendja e Sokol Mëngjesit, mjekët japin detaje
30/05 18:03
Top Channel/ Skema mashtrimi të kredidhënies, Prokuroria sekuestron llogari në vlerë 10 mln euro
30/05 17:36
Top Channel/ Aksident i rëndë në Lezhë-Milot, makina përplaset me trajlerin, plagoset rëndë polici
30/05 17:05
Top Channel/ Ndotja e kanaleve vaditëse,agronomët:Ujëmbledhësi i Myzeqesë me nivel të lartë amoniaku
30/05 17:03
Top Channel/ “Presim 72 orë”, mjeku për Sokol Mëngjesin: Gjendja kritike, shpresojmë t’i ulet edema
30/05 16:45
Top Channel/ “Ishte i axhituar, u detyruam ta…”, flet mjeku për avokatin Mëngjesi
30/05 16:44
Top Channel/ Shkodër, 4 shoferë të arrestuar në maj dhe 16 nën hetim, vendosen rreth 3 mijë gjoba
30/05 16:37
Top Channel/ Pengimi i zgjerimit, interesi i Hungarisë? Diplomatët e BE-së: “Ta harrojë”!
30/05 15:42
Top Channel/ Arrestohet spiuni Serb në Veri, Knezheviç dyshohet se punonte për BIA-n
30/05 15:41
Top Channel/ Frontex shkon në Serbi, BE e bën fakt: Do kontrollojmë ne kufijtë!
30/05 15:38
Top Channel/ Borell jep alarmin: Konfliktet do dalin jashtë kontrollit, përfshirë Ballkanin!
30/05 15:38
Top Channel/Në burg për vetëvrasjen e gruas/ Arrazi kishtë kërkuar lirinë në Gjykatën e Apelit
30/05 15:30
Top Channel/ Të ndarë për dosjet, historitë e sigurimit shkaktojnë ende debat në mesin e politikës
30/05 15:27
Top Channel/ Mazhoranca dhe opozita me qëndrime të kundërta. Seanca nis me tensione
30/05 15:19
Top News/ Antikorrupsionin për qeverinë teknike. Diskutimet nën tavolinë mes PS dhe opozitës
30/05 15:16
Top Channel/ Avokati Mëngjesi, po trajtohet në spitalin e Traumës për shkak të dëmtimeve në kokë
30/05 15:16
Top Channel/Dëshmia e Dorian Alia:E bëra me porosi nga Dritan Nano,të hiqte dorë nga gjyqi i pronave
30/05 15:13
Top News/ ‘Avokatin Mëngjesi donim ta trembnim’. Dhunuesit: E ndoqëm pasi na porositi Dritan Nano
30/05 14:56