Top Channel/ Tibo merr tre gjoba për vjedhje/ Ligji përcakton heqjen e licensës për shkelje të rënda
09/11/2021 19:46

Kompania tibo wshtw penalizuar tre herw me gjoba pwr shkak se wshtw faktuar pirateria televizive nw dwm tw tw tw tjerwve. Digitalb wshtw dëmtuar mw rwndw nga tw gjithw nga vjedhja qw vijon e bwn Tibo duke transmetuar pa asnjë tw drejtw kanalet dhe prodhimet televizive tw top media. Autoriteti i Mediave Audiovizie ka vendosur tre gjoba me vlerë 5 milionë lekë të reja ndaj platformës TIBO për pirateri televizive.

Top Channel/ Korçë, makinat shkatërrohen në aksident, tre të plagosur
29/05 17:53
Top News – Shqiptarët po vdesin nga zemra / Mbi 13 mijë raste përgjatë vitit të kaluar
29/05 17:43
Top News – Zero tolerancë, nga Shkodra në Sarandë/ Sezoni turistik, bllokohen 8 mjete ujore
29/05 17:36
Top News – Inceneratori i Fierit/ Gjykata pranon gjykim të shkurtuar për 16 të pandehur
29/05 17:12
Top News – Bordet ‘penguan’ Konkurrencën / Biba te Ekonomia-E bën të padobishme ndërhyrjen tonë
29/05 17:11
Top News – Turi i falenderimeve në Astir/ Veliaj: Bëmë çerdhen, tani ndërtojmë shkollat
29/05 17:10
Top News – Energjia nga dielli e era / Nisin procedurat për caktimin e çmimeve të blerjes
29/05 16:47
Top News – Tentoi të vriste të dënuarin për drogë/ Përfundon arratia 4-ditore e të riut nga Elbasani
29/05 16:47
Top News – Sulmohet ekipi i Top Channel në veri / Serbët vandalizojnë mjetin e ofendojnë gazetarët
29/05 16:44
Top Channel/ Arrestohet i riu nga Golemi, u kap me pistoletë e kokainë
29/05 15:53
Top Channel/ Aksion kundër piraterisë IPTV/ Bllokohen 300 servera, vidhnin edhe kanalet e Digitalb
29/05 15:37
Top Channel/ Inceneratori i Fierit, Gjykata jep gjykim të shkurtuar për të akuzuarit dhe kompanitë
29/05 15:07
Top Channel/ Sulmohet makina e Top Channel, KFOR nuk ndërhyn për të ndaluar serbët
29/05 14:26
Top channel/ Arrestohen 15 shoferë, u kapën të dehur dhe pa leje drejtimi
29/05 14:11
Top Channel/ Mori peng të riun, arrestohet 58-vjeçari në Skrapar
29/05 13:54
Top News – Berisha mbledh të vetët / ‘Mafia shqiptaro-ndërkombëtare na mori vulën’
29/05 13:51
Top News – ‘Qokë për Gjinushin’ / Zhupa kërkon interpelancë në Kuvend për ASA-n
29/05 13:46
Top News – Kapen në flagrancë dy ‘Shqiponja’ / Akuza për korrupsion, sekuestrohen mbi 1400 euro
29/05 13:34
Top News – Rritja e çmimit të energjisë / Konfindustria: Jo pa u siguruar mirëmenaxhimi i sektorit
29/05 13:28
Top News – Kallëzimi për zgjedhjet në Kuçovë / Dëshmon në SPAK deputetja Albana Vokshi
29/05 13:24