Top Channel/Tentoi të kalonte kufirin në mënyrë të paligjshme,si u kap Klodian Keqi me armë zjarri
12/08/2022 10:19

Tentoi të kalonte kufirin në mënyrë të paligjshme, për në shtetin grek, me qëllim fshehjen, pasi vrau me armë zjarri një 55-vjeçar, shërbimet e Policisë, pas 48 orë kërkimesh, bënë të mundur lokalizimin, kapjen dhe arrestimin e 40-vjeçarit. Operacioni, i zhvilluar nga Forca e Posaçme Operacionale e DVP Durrës, në bashkëpunim me Komisariatin e Policisë Krujë, Komisariatin e Policisë Sarandë dhe Policinë Kufitare Sarandë, nën drejtimin e Prokurorisë pranë Gjykatës së Rrethit Gjyqësor Krujë.

Top News/ Gjykata lë ‘arrest shtëpie’ biznesmenin/ Ndërtoi pallatin për të cilin u arrestua Dako
04/12 20:26
Top News/ Dyshohet se favorizoi shpërndarësit e drogës/ Pezullohet nga detyra nënkomisari në Fier
04/12 20:23
Top Channel/ Antibiotikë pa recetë/ Studimi, një e treta e shqiptarëve kurohen gabim
04/12 19:55
Top Channel/ Gjermania, lehtëson emigrimin/ Rregullat e reja hyjnë në fuqi më një janar
04/12 19:55
Top Channel/ “Janë disa, probleme me drejtësinë”, Rama komenton incidentet në Parlament
04/12 19:39
Top Channel/ Kush ka përdorur SKY në Polici? Urdhri për vetëdeklarim: Pjesë e pastrimit të policisë
04/12 19:31
Top News/Përplasi efektivin , gjykata e Durrësit jep arrest me burg për drejtuesin e automjetit
04/12 18:00
Top Channel/ Rama: Shumë shpejt, ata që kanë zanat do konkurrojnë pagat që merren në Gjermani
04/12 17:56
Top Channel/ Rama nga Asambleja: Ne jemi bekimi i Shkodrës, mallkimi ishte tjetër kush
04/12 17:55
Top News/ Policët do të vetëdeklarohen. Kanë përdorur apo jo aplikacionet e krimit
04/12 17:39
Top News/Pezullohen 93 leje drejtimi, arrestohen 24 drejtues mjetesh për 72 orë
04/12 16:41
Top News/ Kureshtje për shtëpinë e diktatorit, të huajt vizitojnë muzeun me identitet të dyfishtë
04/12 16:37
Top Channel/ Zjarr në një hotel në Bilisht! Klientët ikin nga godina, zjarrfikësit “luftë” me flakët
04/12 16:08
Top News/Kultivim e shitje hashashi / Policia e Shkodrës arreston një person
04/12 15:48
Top Channel/ Erdogan “paralajmëron” Izraelin: “Gaza është e palestinezëve”!
04/12 15:40
Top Channel/ Rivarroset Liridona Ademaj/ Familja e merr në fshatin e lindjes
04/12 15:38
Top News/ Trazirat në Kuvend/ Balla kërkon ndjekje penale, Bardhi-Mos u fshihni pas Gardës!
04/12 15:37
Top Channel/ Bulqiza bëhet gati për festat e fundvitit! Vendoset pema dhe nis dekorimi i qytetit
04/12 15:37
Top Channel/ Banda e ekskavatorëve! Vidhnin makineri të rënda në Greqi, i shisnin në Shqipëri
04/12 15:29
Top Channel/ Në kërkim për drogë, arrestohet 36-vjeçari në Sarandë
04/12 15:26