Top Channel/ Sulm me armë në Athinë! Katër viktima në një kompani detare, përfshi edhe autorin
12/02/2024 15:50

Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.

Top News/ SHBA i ofron Turqisë F35-at / Me kusht që të heqë dorë nga raketat e blera nga Rusia
21/02 11:56
Top News/ Putin me sytë nga Perëndimi! Lufta po hyn në vitin e tretë, më pak ndihma për Kievin
21/02 11:50
Top News/ Bomba bërthamore në hapësirë…Putini mund ta vendosë së afërmi, satelitët në rrezik
21/02 11:44
Top News/ Putin do japë llogari për Ukrainën! Gjermania: Gabohet nëse mendon se bota do harrojë
21/02 11:39
Top Channel/ SHBA gati sanksionet ndaj Rusisë/ Presidenti Biden: Do të njoftohen të premten
20/02 23:24
Top Channel/ Fermerët grek protestë para parlamentit: Nëse kërkesat nuk plotësohen nuk tërhiqemi
20/02 23:09
Top News/ Marrëveshje ushtarake me Turqinë. Erdogani me Ramën, kujton edhe ‘gylenistët’
20/02 19:50
Top News/ Suedia në NATO, të hënën / Hungaria ratifikon anëtarësimin, nuk ka më asnjë pengesë
20/02 15:50
Top Channel/ Fermerët “pushtojnë” Athinën! Traktorët e mbledhur protestojnë për subvencionet
20/02 15:39
Top News/ Putin ‘shpërblen’ drejtorin e burgjeve / Pak pas vdekjes së Navalnit i jep gradën gjeneral
20/02 15:31
Top Channel/ Republikanët thirrje Bidenit: Fshi llogarinë në TikTok, rrezikon sigurinë kombëtare!
20/02 15:29
Top News/ Sateliti 2000 kg po bie në tokë?! / Mbani frymën të mërkurën, a do digjet në atmosferë?
20/02 15:25
Top News/ Lista e gjatë e armiqve të Putinit / Vdekje të dyshimta e burg, fati që pret kundërshtarët
20/02 15:03
Top Channel/ Kaos në rrugët e Athinës, traktorët “pushtojnë” qytetin! Qytetarët mbyllen në shtëpi
20/02 14:49
Top Channel/ Kaloi në anën e Kievit: Gjendet i “bërë shoshë” nga plumbat dezertori rus në Spanjë!
20/02 14:38
Top News/ Rruga për Avdiivka e mbushur me trupa / Ushtarët e plagosur u lanë pas, mesazhe dëshpërimi
20/02 14:36
Top News/ Nuk ka para për të mbrojtur Evropën/Ushtria amerikane ‘mbetet trokë’, kongresi nën presion
20/02 13:36
Top Channel/ Mbërrijnë traktorët e parë në rrugët e Athinës, priten protesta masive kundër qeverisë
20/02 13:28
Top News/ Anije sulmi e municione për Ukrainën / Suedia nuk kursehet, 2.8 mld dollarë ndihma Kieviy
20/02 13:18
Top News/ Hamasi mbetet pa ‘kokë’ / Izraeli: Yahya Sinwar është zhdukur nga radarët
20/02 13:17