Top Channel/ Siguria në plazhe, Vlora gati për sezonin turistik, por mungojnë vrojtuesit
11/06/2024 15:22

Mungesa e rojeve bregdetare në stacionet e plazheve është kthyer në një shqetësim në Vlorë. Në vijën bregdetare nga Zvërneci deri në Orikum janë 188 stacione plazhi dhe pavarësisht se vrojtues të rinj trajnohen çdo vit, nuk plotësohet nevoja.

Top Channel/ Zbulohet urdhri i Rrumbullakut! Policët do të deklarojnë edhe dhuratat që marrin…
17/06 14:16
Top News/ A kanë marrë dhurata nga ‘krimi’!/ Thellohet Vettingu, policët duhet të vetëdeklarohen
17/06 13:10
TopNews/ Aksion ndaj evazionit në turizëm/ Tatimet shënjestrojnë baret, Booking e makinat me qira
17/06 13:01
Top Channel/ Sherri në familjen mbretërore! Pushohen hetimet për videon princit me Elian në media
17/06 12:40
Top News/ Kaosi me ndërtimet në Himarë / Shkelje të rënda për lejet, ‘masakrohet’ bashkia
17/06 12:38
Top Channel/ Kontrollet në det/ Bllokime dhe gjoba për mjetet që lëvizin në mënyrë të paligjshme
17/06 12:34
Top News/ Drafti i reformave / Ligji për tenderat do të ndryshojë sërish në 2025
17/06 12:32
Top Channel/ Ndihma mjekësore! Në qendrat shëndetësore në plazh ende nuk ka patur raste serioze
17/06 12:26
Top News/ Mbërrin i nxehti afrikan/ Java përvëluese, temperaturat deri në 43 gradë
17/06 12:25
Top Channel/ Turistët kanë ndryshuar/ Në Durrës, perëndimorë dhe nordikë, ankohen për plastikën
17/06 12:17
Top Channel/ Djath korçe për francezët/ Fermerët në Shtyllas i janë përkushtuar rritjes së bagëtive
17/06 12:13
Top Channel/ Fshatrat me vila bosh/ Emigracioni shkaku kryesor i braktisjes në zonën e Gruemirës
17/06 12:09
Top News/ Rrezikuan jetën e pushuesve/ Policia bllokon dy mjete lundruese, ndëshkohen me gjobë
17/06 11:21
Top News/ Deputetët e PD kërkojnë bashkim të bazës. Ftohen strukturat e Bashës
17/06 11:13
Top News/ Tentoi t’iu ikë ‘Shqiponjave’/ Kapet 30-vjeçari në Durrës, shiste lëndë narkotike
17/06 11:03
Top News/ Tentoi t’iu ikë me vrap policisë, kapet 30-vjeçari në Durrës, shiste lëndë narkotike
17/06 10:04
Top News/ Rinasi ‘tranzit’ drejt Europës/ Rriten 4-fish hyrje-daljet e shtetasve të Kosovës
17/06 10:03
Top Channel/ Të rrezikuar në parukeri/ Studimet: Ngarkesa shumë të larta të mikrobeve dhe viruseve
16/06 19:54
Top Channel/ Specialisti i zonave të mbrojtura që shpëtoi 21 turistët e humbur në zonën pyjore Vlorë
16/06 19:47
Top Channel/ 150 milionë euro prona të sekuestruara nga krimi, do përdoren nga shteti
16/06 19:38