Top Channel/ Shiu ndërpret garën e çiklistëve në Memaliaj, etapa e 4-t 185 km shpallet e pavlefshme
25/05/2023 21:28

Rrethi i 80-të Çiklistik i Shqipërisë, etapa e 4-t Vlorë – Mbrostar – Përmet, 185 km e gjatë, nuk ka mundur të përfundojë. Stuhia e dendur e shiut, e breshërit, por edhe rrufetë e shumta shkaktojnë ndërprerjen e garës në Memaliaj. Çiklistët lënë biçikletat dhe gjejnë strehim nëpër makinat e skuadrave dhe të komisarëve dhe stafit shoqërues. Kryekomisari izraelit vendos më pas ndërprerjen zyrtarisht të garës pas afro 130 km, për shkak të kushteve të skajshme të notit. Etapa e 4-t shpallet e pavlefshme dhe mbetet në fuqi renditja e etapës së 3-të.

Top News – Pasuria marramendëse e gjyqtares së grabitur në Durrës
09/06 16:34
Top News-Korrupsioni me punësimet në burgje/ Sekser shoferi i një ish-Deputeti, gjykata e lë në burg
09/06 15:59
Top News – Rrumbullaku thërret strukturat/ Në fokus hashashi dhe krimi ekonomik
09/06 15:46
Top News – Policia godet fenomenin e xhamave të zinj/ E pësojnë 346 shoferë me gjobë 200 mijë lekë
09/06 15:45
Top Channel/ Regjistrimi në kopshte dhe çerdhe/ Nis procesin nga Bashkia e Tiranës
09/06 15:21
Top News – Liberalizimi i vizave nuk preket! Konfirmon BE: Pezullimi nuk është opsion
09/06 15:12
Top Neës – KFOR: Grupet kriminale pas dhunës! Misioni i NATO-s ‘mbështet’ deklaratat e Kurtit
09/06 15:12
Top News – Kur kapitulloi Serbia…! 24 vite nga marreveshja që i dha fund luftës në Kosovë
09/06 15:11
Top News- Sulmon Rusinë me tanket e perëndimit/’Leopardët’ në fushëbetejë, zbrapsen trupat e Putinit
09/06 15:10
Top Channel/ Humb jetën turistja polake! Bie nga ballkoni i hotelit në plazhin e Durrësit
09/06 15:08
Top News – Tirana nderon konstitucionalistët/ Veliaj-Mirënjohje për kontributin e dhënë
09/06 15:05
Top Channel/ Rusët në Tiranë kërkojnë mbrojtje! Ambasada letër policisë shqiptare
09/06 14:58
Top News – Horror në det të hapur/ Peshkaqeni masakron turistin fare pranë bregut
09/06 14:41
Top News – El Nino ka ardhur, bota në alarm / Frikë për temperatura rekord dhe mot ekstrem
09/06 14:29
Top News – Manovra të rrezikshme në det/ Bllokohen dy mjete në Vlorë, gjobë për drejtuesit
09/06 14:28
Top News – Një shqiptare heroinë në Zvicër/ Shpëtoi nga mbytja në pishinë një 4-vjeçar
09/06 14:28
Top News – Berisha, dy komisione në Kuvend/ ‘Hetim për zgjedhjet dhe hetim për McGonigal’
09/06 14:17
Top News – Nato vendos trupat në Suedi… / Konfirmon qeveria: Kjo ndodh para anëtarësimit
09/06 14:14
Top News – Mashtrohet biznesmeni shqiptar/ Nigeriani i merr 25 mijë euro me një e-mail
09/06 14:12
Top Channel/ Muralja e Messit në Tiranë
09/06 14:06