Top Channel/ Shiste fara kanaibisi, momenti kur policia i vë prangat 47-vjeçarit në Vaun e Dejës
17/04/2024 09:42

Operacione policore të njëpasnjëshme për të parandaluar dhe goditur që në fazë fillestare, tentativat për kultivim të bimëve narkotike. Si rezultat i një hetimi disajavor, finalizohet operacioni policor i koduar “First step”. Sekuestrohen 2000 fara cannabisi.

Top News/ Miliardat e ish-shefit të operacionales. Apeli i Posaçëm lë në fuqi vendimin e bllokimit
13/06 13:41
Top Channel/ Vrasja e 11-vjeçares, gruaja e autorit: Njerëzit më akuzojnë! Shpresoj të dalë i vdekur
13/06 13:39
Top News/ Beleri intervistë për Reuters / ‘Nuk jam përçarës, unifikova popullin grek’
13/06 13:32
Top Channel/ Del ekspertiza e 20-vjeçarit shqiptar që u konfliktua në Kretë: Vdiq si pasojë e…
13/06 13:10
Top News/ Rrezikoi të futej me makinë brenda dyqanit, shoferi merr plagë në kokë
13/06 12:35
Top Channel/ Aksident në Vlorë! Mjeti tenton të parakalojë autobusin, përfundon te qepenat e dyqani
13/06 12:33
Top Channel/ Mbyllet konferenca e EUROPOL/ Dakordësi për bashkëpunim në luftën me krimin
13/06 12:30
Top Channel/ Pelegrinazhi në Kishën e Laçit/ Besimtarët në mbylljen e 13 të martave të shenjta
13/06 12:29
Top Channel/ Metalurgjiku, simbol i ndihmës kineze! Mesazhet, 75-vjetori i marrëdhënieve diplomatike
13/06 12:22
Top Channel/ Të miturit, më pak dënime/ Gjyqtari: Evidentimi i problematikëve nis nga shkolla
13/06 12:19
Top News/ Nën akuzë për shpërdorim detyre/ Dënohet me 8 muaj burg ish-kryebashkiakja e Libohovës
13/06 12:06
Top News/ Ditëlindja e Partisë Socialiste / Rama shmang fjalimin e gjatë, ‘senatorët’ nuk mungojnë
13/06 11:52
Top Channel/ Vrasja e Nikulajt/ Ruben Saraiva paraqitet në gjykatën e Lezhës, kërkon ndryshim mase
13/06 11:39
Top News/ 120 mijë euro, apartament dhe prona/ I sekuestrohen pasuritë 36-vjeçarit në Fier
13/06 11:06
Top News/ Meta takon ‘Dumdumanin’. Pas Kryemadhit, edhe ish-Presidenti thirret në SPAK
13/06 11:03
Top News/ Seanca e parë në themel për Gjicin/ Mungon Alma Kaçi, togat e zeza vendosin ta shtyjnë
13/06 10:48
Top Channel/ Ferrari 130 mijë €, apartamente, toka/ Pamje nga sekuestrimi i pasurisë së 36 vjeçarit
13/06 10:39
Top News/ Meta në SPAK- Po shkoj të takoj Dumdumanin
13/06 10:24
Top Channel/ Aksident në aksin Levan-Tepelenë, 30-vjeçarja humb kontrollin e makinës
13/06 10:13
Top News/ Shëtiste turistë me jaht pa licencë/ Gjobitet pronari, i bllokohet mjeti
13/06 09:04