Top Channel/ “Sherr” për vaksinat anti Covid! Debate edhe brenda mureve të shtëpisë
26/01/2022 12:08

Pandemia ka hapur nëpër familjet tona një debat tjetër, atë për vaksinimin. Ka nga ata që janë pro dhe të tjerë kundër bërjes së vaksinës. Debatin për këtë çështje brenda shtëpive tona, e konfirmojnë ekspertë të këshillimit në çift.

Top News/ Zbulohet paga vjetore e Princit William
24/07 11:36
Top News/ Modelja shqiptare, Kleofina Pnishi fejohet me yllin e Interit, Pavard
24/07 11:35
Top News/ Një hetim, dy raporte! TIMS, ku dallojnë qëndrimet mes PS dhe PD
24/07 11:30
Top News/ Kendall Jenner mahnit me paraqitjen në bikini të kuqe gjatë pushimeve
24/07 11:22
Top News/ Me syze dhe telefon në vesh, mbërrin në GJKKO Alketa Pere (Ymeri)
24/07 11:22
Top Channel/ Skandali te Onkologjiku!Top Channel/ Skandali te Onkologjiku! Mjeku Gashi futet në Gjykatë, këtë herë nuk ikën me vrap
24/07 11:21
Top Channel/ Abuzonin seksualisht me një 16-vjeçare, arrestohen dy persona! Prej muajsh…
24/07 11:19
Top News/ 45 mijë USD për ëndrrën amerikane. Skema, rrjet falsifikimi nga Malësia e Madhe në Meksikë
24/07 11:14
Top Channel/ Skifterët shqiptarë në Mykonos bënë kërdinë! Ja vendi ku fshihnin sendet e vjedhura
24/07 11:07
Top Channel/ Çadra falas për plazhet publike në Vlorë, Rama: Janë për të gjithë pushuesit
24/07 11:05
Top News/ Mjeku Edmond Gashi në GJKKO, gjykata vendos masat e sigurisë për 7 të akuzuarit
24/07 10:59
Top News/ Prangoset shqiptari në Mykonos/ Kreu 7 vjedhje me bandën e tij me vlerë 55 mijë euro
24/07 10:54
Top News/ Maratona e deputetëve për ndryshimet në Kodin Zgjedhor, diskutime 3-ditore
24/07 10:49
Top News/ Përdhunohet 16-vjeçarja në Maliq/ E mitura shfrytëzohej edhe për prostitucion, 2 në pranga
24/07 10:43
Top News- Fishat e diabetit falas, Koçiu- Kemi shtuar edhe personat me aftësi të kufizuara
24/07 10:36
Top News/ Barnat me rimbursim, miratohet ligji që përfshin më shumë medikamente
24/07 10:31
Top News/ Rritet mortaliteti në Shkodër dhe Kukës/ Shënuan më shumë vdekje gjatë dekadës së fundit
24/07 10:22
Top News/ Çadra falas në jug të vendit, Rama publikon pamje nga plazhi publik në Vlorë
24/07 09:28
Top Channel/ “Vishu me antiplumb”, Berisha ‘paralajmëron’ Veliajn: Prej zverku do dalësh nga zyra
23/07 22:44
Top Channel/ Ligj të posaçëm për TIMS. Salianji: Policët shitën të dhënat tek grupet e krimit
23/07 22:31