Top Channel/ Rritje e infektimeve me COVID/ 451 raste të reja dhe 2 viktima në 24 orë
17/08/2021 19:27

Prej ditësh tashmë kemi rritje të numrit të të prekurve me COVID në vendin tonë si pasojë e pranisë së variantit Delta.

Top Channel/ Fundjava e parë e verës/ Në Velipojë moti nuk pengon plazhin
03/06 19:46
Top Channel/ Rama përkrah Borrell për zgjedhjet në veri: Kurti të mos vazhdojë me planin absurd
03/06 19:40
Top Channel/ “Harta” e kokainës në Tiranë! Po tregtohet më shumë drogë, shtohen sasitë e kapura
03/06 19:36
Top News – Arrestimi te Shëndetësia / Kritika e PD-SPAK të mos bëhet mburojë e korrupsionit
03/06 19:30
Top Channel/ Rama në Eparkinë Arbëreshe të Ungrës: Arbëreshët kanë ruajtur identitetin në shekuj
03/06 18:53
Top News – Rama mesazh Kurtit dhe Vuçiç/ ‘Zgjidhin konfliktin para se të merren masa’
03/06 18:14
Top News – Sherri banal gati kthehet në tragjedi/ Dy të plagosur me thikë në Sarandë
03/06 18:14
Top News- Kryeministri viziton arbëreshët/ Pritet nga zyrtarët e lartë dhe banorët e zonës
03/06 18:12
Top News – Tragjedi në familjen shqiptare/ Vritet i riu në Itali, i dyshuar vëllai 18-vjeçar
03/06 18:11
Top News- Shqiptarët dorëzojnë pasaportat/ Shqetësues shifrat e lënies së shtetësisë
03/06 15:48
Top News – ‘Tkurret’ popullsia në Shqipëri/ Në Janar 31 mijë banorë më pak se një vit më parë
03/06 15:42
Top Channel/ Rradhimë, në mes të ditës, fadroma hedh inerte në det
03/06 15:40
Top News – Shpejtësi deri në 230 km në orë/ Mbi 2000 gjoba, pezullohen 120 patenta
03/06 15:39
Top News – Tekat’ e SPAK-ut me biznesin / Të njëjtat akuza, dy qëndrime të ndryshme
03/06 15:39
Top Channel/ Plazh në Durrës! Moti i vranët nuk pengon pushuesit
03/06 15:24
Top Channel/ Rreziku nga karkaleci! Në fshatrat e Selenicës, fermerët kërkojnë ndihmë
03/06 15:19
Top Channel/ Në dilemë për grurin! Bujqit e Semanit: Prodhimi i mbarë, por jo çmimi
03/06 15:17
Top Channel/ Akuza për korrupsion në shëndetësi, SPAK: Duro mori 330 mijë lekë për një tender
03/06 15:13
Top Channel/ Ndërhyrjet nga jashtë, Balla: “Të ngrihet Komision i Posaçëm, jo dezinformimit”!
03/06 15:12
Top News – Florinj, kokainë dhe para kontrabandë!/ Kapet në Portin e Durrësit 41-vjeçari
03/06 15:08