Top Channel/ Rama vizitë në Kosovë, takohet me kryeministrin Kurti
27/09/2021 13:06

Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.

Top News – Balla tallet rëndë me opozitën, ‘Më në fund ju kthyet jetës së dobishme ‘
25/10 19:31
Top News – Balla ‘kapet keq’ me Bashën, ‘Progres raporti i 2021, ndër më të mirët që ka pasur ‘
25/10 19:30
Top News – Basha nuk heq dorë nga kërkesa / Vettingu në politikë, ja propozimet për deputetët
25/10 18:51
Top News – Basha publikon raportin Shqipëria vendi i 105 në botë për korrupsion të lartë
25/10 18:48
Top News – ‘Qeveria Rama mbetet në klasë si derri maç’, Basha nga foltorja e Kuvendit
25/10 18:46
Top News – Basha akuza të rënda qeverisë, ‘E trajtojnë Shqipërinë si plaçkë’
25/10 18:42
Top News – ‘Kjo qeveri e ka kthyer vendin në një republikë bananesh’, Basha flet për krizën në vend
25/10 18:36
Top Channel/“Becchetti”/PD padit vendimin i Kuvendit për të mos ngritur komisionin si antikushtetues
25/10 12:49
Top Channel/ Çështja ‘Becchetti’, PD padi në Gjykatën Kushtetuese, Duma: Rama ka frikë të hetojë!
25/10 11:23
Top News – ‘Ndryshimet kushtetuese të domosdoshme’ / Basha-Të ndahet politika nga krimi
24/10 20:13
Top News- ‘Ka një javë kohë…’ / Basha ultimatum Ramës
23/10 19:53
Top News-‘Vettingu të fillojë nga unë’ / Basha bën deklaratën e fortë
23/10 19:53
Top News-‘Nuk ka për të patur kurrë Kuvend Kombëtar’ / Basha ka një parlajmërim
23/10 19:52
Top News-‘Rama do që t’i harrojmë 120 mln eurot e Becchettit’ / Basha sulmon qeverinë
23/10 19:52
Top News-‘Lufta personale e Ramës pasuroi Becchettin’ / PD këmbëngul për komisionin hetimor
23/10 19:51
Top News-Basha sulmon qeverinë / ‘Kemi vdekshmërinë më lartë nga Covid-19’
23/10 19:51
Top News- Përplasjet brenda PD, Shehi kritika palëve- S’po merren me thelbin, luftë për karrige
23/10 18:55
Top News – Shehi ‘kundër’ lidershipit Berisha-Basha, Janë personazhe që po e mbyllin ciklin e vet
23/10 18:53
Top News- Shehi akuza Ramës, tregon pse ndërkombëtarët e kanë mbështetur
23/10 18:52
Top News- Dashamir Shehi paralajmëron shkrirjen e Partisë Demokratike / Ka ndodhur edhe në Evropë
23/10 18:51