Top Channel/ Rama falënderon Macron/ Kryeministri: nxiti afrimin BE-Ballkan
12/04/2024 15:47

Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.

Top News/ Berisha paralajmëron kryebashkiakun- Nesër të gjithë në sulm para Bashkisë
27/05 21:17
Top News/ Rama mbyll derën për vendet e tjera / ‘Marrëveshja me Italinë për emigrantët, e vetmja’
27/05 20:48
Top News/ Miratohet rezoluta antikorrupsion/ Opozita braktis votimin, Rama: S’ka qëllime të fshehta
27/05 19:48
Top News/ Vetingu ‘fundos’ Alfred Ballën, KLP vendos përfundimin e mandatit për kryetarin
27/05 19:36
Top News/ Kushtetuesja rrëzon opozitën/ Nuk pranon kërkesen për komisionet hetimore
27/05 18:42
Top Channel/ “Do doje të ishe vajza e babait të Surrelit”, Bardhi: Spiropali, kunata e…
27/05 15:43
Top Channel/ Gazmend Bardhi zbulon deputetin që porosiste vrasje: Ditën votonte ligje, natën…
27/05 15:40
Top Channel/ “Shëndet e mend në kokë…”, çfarë paralajmëroi Rama në Kuvend
27/05 15:37
Top Channel/ Rezoluta, sherr e pakt! Opozita abstenon, merr pjesë në komision. Rama: SPAK s’preket
27/05 15:05
Top Channel/ Padia e PD në Kushtetuese, kërkon rrëzimin e ligjit për komisionet hetimore
27/05 12:38
Top News/ Rama takoi shqiptarët në Milano/ Berisha- Shkove si hajduti më i madh i popullit tënd
26/05 21:39
Top News/ Noka takim me demokratët në Tropojë/ ‘Qytetarët i ka zhytur qeveria në skamje dhe mjerim’
26/05 21:22
Top News/Basha takim me të rinjtë në Vlorë/ ‘Brenda 4 viteve, shqiptarët lëvizin pa viza drejt SHBA’
26/05 21:11
Top Channel/ Vila e Ahmetaj, Kushtetuesja rrëzon kërkesën e shoqes së ish-bashkëshortes
26/05 19:43
Top Channel/ “Çmontojmë pushtetin e bandave”! Salianji: Rama asnjë premtim për votën e emigrantëve
26/05 19:38
Top News/ Basha kërkon votën e diasporës/ Kreu i PD akuza Ramës: Ahengu ka marrë fund
26/05 16:33
Top News/ Rama ‘vesh’ Milanon kuq e zi/ Turi i diasporës, Kryeministri i përgjigjet dhe opozitës
26/05 15:25
Top News/ Berisha sjell ‘metamorfozën’ e Dumanit:Me mua dënoi për korrupsion 3-fish më shumë persona
25/05 17:28
Top Channel/ Berisha nën akuzë sulmon Dumanin: 4 herë më pak çështje në gjykatë se në 2008-2009
25/05 17:09
Top Channel/ Takim me emigrantët në Milano, kryeministri vijon turin në Itali
25/05 15:06