Top Channel/ Rama drejtuar Macron: Dua të të falenderoj për dy gjëra, vala afrimit…
12/04/2024 22:07

Kryeministri Edi Rama gjatë konferencës që mbajti me presidentin francez, Emanuel Macron e falenderoi këtë të fundit për mbështetjen që i ka dhënë Shqipërisë dhe nxitjes për integrimin e rajonit në Bashkimin Europian. Ai theksoi se Franca është gjithmonë e më e pranishme në Shqipëri dhe rajon me projekte të ndryshme, ndërsa u shpreh i bindur se do të kishte edhe më shumë bashkëpunim mes dy vendeve.

Top News/ Arrestohen 11 drejtues automjetesh, mbi 11 mijë gjoba në një javë
19/05 09:52
Top Channel/ Gara shpejtësia me mjete luksoze, policia ndalon drejtuesit
19/05 09:13
Top Channel/ Dhuna ndaj bashkëshortit të gjyqtares / Shullazi e organizoi nga burgu me Martinajn e…
18/05 22:59
Top Channel/ Rikthehet rëra Sahariane në vend! Qytetet mbulohen nga grimcat
18/05 22:39
Top Channel/ Si grupi kriminal i Ervis Martinajt dhe ish-deputeti rekrutonin vrasës me pagesë
18/05 22:08
Top Channel/ Bashkëpunonin me Durim Bamin dhe Edison Reçin, roli i dy policëve në grupet kriminale
18/05 21:33
Top News- ‘Meriton të ndeshkohesh’, Berisha- Rama do të ndajë Kosovën me Vuçiçin
18/05 21:20
Top News- ‘Po na kontrollojnë’, Berisha- Kriminelët kanë kontroll mbi TIMS-in
18/05 21:19
Top News- ‘Ka firmosur procedura të paligjshme’, Berisha akuza ndaj Engjëll Agaçit
18/05 21:19
Top News- Operacioni i SPAK, ish-kryeministri- 50 urdhër arreste, asnjë në pranga
18/05 21:18
Top News- ‘Hajduti që ndërtoi sarajet e Surrelit’, Berisha- I ndan lekët me baxhanakun e tij
18/05 21:17
Top News/ Rëra e Saharasë mbërrin në Korçë, fënomeni favorizohet nga era e fortë
18/05 21:11
Top News/ Rama kalon fundjavën me të rinjtë e Akademisë politike, momente nga takimi
18/05 21:10
Top News/ Ranë në kontakt me rrymën elektrike/ Ndërron jetë pronari i hotelit, plagosen 2 punonjësit
18/05 21:09
Top Channel/ Turizmi seksual në Shqipëri, mjekët: Janë rritur rastet e SST. Kujdes nga…
18/05 19:50
Top Channel/ Hasani në Estoni: Shqipëria, qëndrim të palëkundur në mbrojtje të Ukrainës
18/05 19:46
Top Channel/ Si do të votojnë emigrantët? Kreu i KQZ ka gati formulën e kompromisit
18/05 19:44
Top Channel/ Drogë drejt Anglisë si italianë/ Arrestohet punonjësi i gjykatës së Korçës! Ja ç’bënte
18/05 19:43
Top Channel/ SPAK: Goditëm 7 grupe kriminale/ 50 urdhër-arreste, vetëm 20 arrestime
18/05 19:38
Top News/ Ekzekutime dhe aleanca, zbardhen bashkëpunimet mes grupeve kriminale
18/05 18:45