Top Channel/Putini ka vdekur? Kujdes kur TV rus të transmetojë “Liqenin e Mjelmave”!
22/05/2022 09:09

Armiqtë e Vladimir Putinit po e mbajën njërin sy nga ekrani i televizorit, sepse transmetimi i "Liqenit të Mjellmave", sipas Newsweek, mund të tregojë vdekjen e tij. Ky balet- i kthyer në simbolin më shumë se një shekulli të kulturës së lartë- është një nga kontributet më të famshme të Rusisë në artin botëror, një vepër që përmban të gjithë patosin e thellësinë e kombit modern rus, dhe një histori e errët me një fund tragjik.

Top News – Negociatat hapen brenda ditësh!/Macron zbulon planin, si do të hiqet vetoja bullgare
25/06 09:23
Top Channel/ Bullgaria heq veton, Rama falenderon opozitën bullgare: BE të veprojë shpejt
25/06 09:22
Top News – Bullgaria ‘shuplakë’ Ramës/‘Sillu si europian’, kryeministri-Hiq veton ose më duroni
25/06 09:22
Top News-‘Shqipëria, të presë shekullin tjetër!’/Rama shpërthen ndaj Europës-Jeni për të ardhur keq!
24/06 09:14
Top News – Ç’farë dreqin do këtu? Pse po negocion me BE! Ç’ndodhi mes Ramës dhe Vuçiç?
24/06 09:14
E rrëmbeu me makinë, sot e ka grua, historia e rrallë e dashurisë – Shqipëria Live 23 Qershor 2022
24/06 09:14
Top Channel/Tirana e Shkupi tronditin Sofien! Rrëzohet qeveria bullgare nga presioni për veton në BE
23/06 10:01
Top News – Rusia simulon sulme ndaj vendit të NATO/SHBA kërcënon Kremlinin: Jemi në krah të aleatëve
23/06 10:01
Top News – Rama do marrë pjesë në samitin e BE/Tërhiqet kryeministri, përse ndryshoi mendim!
23/06 10:00
Top News – Rusia kërcënon vendin e NATO!/’Hap rrugën’ a mund të zgjerohet konflikti
22/06 09:39
Top News – Integrimi, Rama thumbon Bullgarinë/ Finlanda kërkon sanksione shtesë ndaj Rusisë
22/06 09:39
Top News – Ronaldos ‘i bëjnë gjëmën’/ I aksidentojnë makinën Bugatti me vlerë 2.1 mln euro
22/06 09:38
Top Channel/ Shkundet toka, tërmeti me magnitudë 6 godet Tajvanin
21/06 09:23
Edicioni Informativ, 20 Qershor 2022, Ora 15:00
21/06 09:23
Top News – Ukraina fundos një tjetër anije ruse/Plot me armatime, shkatërrohet nga raketa amerikane
21/06 09:23
Më në fund momenti i shumëpritur, Graciano i propozon Argjirës për martesë… E Diell 19/06/2022
20/06 09:14
Top News – Gjenerali britanik trondit Europën/‘Duhet të përgatitetmi për Luftën e Tretë Botërore!’
20/06 09:14
Modelja i shpreh dashurinë dhe e puth, konkurrenti bën refuzimin e papritur…. E Diell 19/06/2022
20/06 09:14
Top Channel/ Johnson “kërcënon” Moskën nga Kievi: 10 mijë trupa cdo 120 ditë…!
19/06 09:17
Top News- Greqia bëhet gati për pushtim!/Pse ka vendosur Mitsotakis ushtrinë në gatishmëri
19/06 09:16