Top Channel/”Pse më zure rrugën”, burri rreh me grushta një grua në një supermarket në Prishtinë!
26/10/2021 12:28

Një video dhune e publikuar në rrjete sociale ka ngjalur indinjatë të madhe në Kosovë. Një burrë goditi me grushta një grua të panjohur në supermarket për një arsye banale, sipas mediave atje.

Top Channel/ Ulen ndjeshëm temperaturat, nis dëbora dhe në Kosovë
29/11 18:16
Top News – Vrasja që tronditi Deçanin / Prokuroria bën përpara por ‘hetimi nuk është i lehtë’
29/11 14:52
Top News – Kosova në ‘ethet’ e Omicron / Zyrtarët kërkojnë kujdes, pritet ndryshim masash
29/11 12:12
Top Channel/ Festë edhe në Kosovë/ Pritje nga ambasada e Shqipërisë dhe kryeministri Kurti
29/11 00:03
Top Channel/ 20 mijë euro për të kapur vrasësin! Vazhdojnë hetimet për sulmin në Kosovë
28/11 23:04
Top Channel/ Bashkimi i Shqipërisë, Vuçiç: Të thoja Serbi e Madhe do më varnin në mes të Europës
28/11 20:00
Top Channel/Sulme terroriste në Kosovë? Institucionet: shpifje dashakeqe
28/11 18:15
Top Channel/ “Gllogjan je msu me vra trima, jo fëmijë” . U jepet lamtumira e fundit dy nxënësve
28/11 18:15
Top News-Lamtumira për 2 nxënësit e vrarë/I pranishëm në ceremoni dhe kryeministri Kurti
28/11 17:12
Top News – 20 mijë euro shpërblim për vrasësin/ Pas tragjedisë në Deçan, ku mbetën 3 viktima
28/11 15:18
Top News – 3 minuta për të kaluar kufirin!/ Vihet në zbatim marrëveshja mes dy qeverive
28/11 13:38
Top News-Pavarësia e Shqipërisë/Osmani dhe Kurti, ceremoni në Prekaz
28/11 13:23
Top News- E preferuara e shqiptarëve/Vjosa Osmani politikania më e dashur e Kosovës në Shqipëri
28/11 13:04
Top Channel/ Çmimet e larta të karburantit/ Kosovë, shoqata e naftëtarëve: do ulen pas janarit
27/11 19:50
Top Channel/ Ende asnjë gjurmë e vrasësit në Kosovë. Sulmoi autobusin ku vrau dhe dy nxënës
27/11 19:32
Top News – A shpëtuan dy shokët e mi…? / Babai i nxënësit të plagosur: I thashë, janë në parajsë!
27/11 18:18
Top News – Ushtria e Kosovës në NATO! / Ky është objektivi final. Shënohet dita e forcës
27/11 18:16
Top Channel/ Masakra me tre të vdekur në Kosovë, ministri Sveçla: Po hetohen disa pista
27/11 16:46
Top Channel/ Kosova “tregon dhëmbët”, nxjerr në rrugë ushtrinë në ditën e Forcave të Mbrojtes!
27/11 15:44
Top Channel/ Policia e Kosovës bastisje për sulmin ndaj autobusit. Por ende nuk jep detaje
27/11 15:20