Top Channel/ Prisni! Te ekonomiku do hapen vende,thirrja e rektorit para nisjes së regjistrimeve
30/08/2021 19:53

39 universitetet publike dhe private ne vend po publikojnë listat e renditjes së kandidatëve për të ndjekur studimiet në 560 programe gjithsej. Regjistrimet nisin në 2 shtator. Fakulteti I Ekonomisë me 1200 kuota të lira, edhe këtë vit rezulton një nga më të kërkuarit me rreth 20 mijë aplikime. Dekani I Fakultetit të Ekonomisë iu drejtoi këtë thirrje maturantëve.

Top Channel/ Zjarri i madh në tregun e rrobave në Shkodër, zbardhet ngjarja e rëndë: Dy të mitur…
15/06 22:19
Top News/ Veliaj jep lajmin e mire. ‘Në verë shpërndajmë banesat e reja për familjet e Kombinatit”
15/06 21:42
Top Channel/ Shqiptarët entuziastë përpara ndeshjes! Brohorima përpara stadiumit të Dortmundit
15/06 20:53
Top Channel/ Inaugurohet rruga “Grigor Cilka”. Kryebashkiaku Veliaj: Investim i rëndësishëm
15/06 19:57
Top Channel/ Greqi, arrestohen tre shqiptarë. Operacion kundër prostitucionit, mes tyre njw grua
15/06 19:54
Top Channel/ Në pranga prej ushqimit. Stafi i PD e denoncoi për krim elektoral, rezultoi se…
15/06 19:51
Top Channel/ Vlorë, atmosferë kuqezi! Organizim special i fansave për ndeshjen e parë të Shqipërisë
15/06 19:50
Top Channel/ Lezha me sytë nga… Dortmundi! Shpresojnë që kombëtarja t’u dhurojë rezultat pozitiv
15/06 19:47
Top Channel/ Kombëtarja elektrizon Tiranën! Entuziazëm i tifozëve në prag të ndeshjes me Italinë
15/06 19:46
Top News/ Dortmund “vishet” kuqezi, shqiptarët festë në rrugët e qytetit gjerman
15/06 18:31
Top News/ Aksident i trefishtë në Shkodër-Lezhë, bllokohet qarkullimi
15/06 18:30
Top Channel/ Shqiptarët “pushtojnë” Dortmundin! Mijëra tifozë presin ndeshjen me valle dhe këngë
15/06 18:03
Top Channel/ “Benzi” përplasi për vdekje këmbësorin, publikohet momenti i aksidentit
15/06 18:02
Top News/ Athina paralajmëron Shkupin, kërkon zbatimin e Marrëveshjes së Prespës
15/06 18:00
Top Channel/ Nesër Kurban Bajrami, nis festa në Bulqizë
15/06 17:18
Top Channel/ Aksident i rëndë në Shkodër-Lezhë! Përplasen 3 makina, pamje mjetet bëhen ‘copë e çikë’
15/06 16:54
Top Channel/ “Super Mario”” në Shëngjin! Djaloshi që e ka lidhur jetën me detin
15/06 15:29
Top Channel/ Shuhet zjarri në Shkodër! U dëmtuan 5 shtëpi dhe 80 njësi tregtare nga flakët
15/06 15:13
Top Channel/ Meta, thirrje për të marrë armët/ Ish-presidenti pasi u pyet nga Spak, me vare në dorë
15/06 15:09
Top News/ Festa e Kurban Bajramit/ Kryetari i Komunitetit Mysliman uron besimtarët
15/06 14:56