Top Channel/ Presidenti vendos sot për zgjedhjet! Do dekretojë zgjedhjet e reja? Flet në orën 17:00
07/12/2021 15:03

Ora 17:00 e ditës së sotme do ta gjej presidentin Ilir Meta duke komentuar vendimin e Gjykatës kushtetuese për zgjedhjet e 30 Qershorit.

Top Channel/ Baza ajrore e NATO-s në Kuçovë, Rama për nënkryetaren e Kuvendit: Ishte mosbesuese
20/01 12:28
Top Channel/ Baza ajrore e NATO-s në Kuçovë, Gjenerali: Dëshmon rëndësinë e vendit tonë në rajon
20/01 12:24
Top News- Ekzekutohet pas atentatit të dështuar/ Detaje nga dosja për vrasjen e Arben Bilalit
20/01 12:20
Top News – ‘Bishat’ amerikane në detin Adriatik/Nis stërvitja për të shkatërruar edhe raketat
20/01 12:11
Top Channel/Stërvitja e përbashkët në Adriatik, Ambasada Amerikane nxjerr fotot e aeroplanmbajtëseve
20/01 12:11
Top News-Berisha nis lëvizjen e dytë politike/Rikthehen foltoret, me demokratët e Rrëshenit
20/01 11:55
Top News-Mafiozët shqiptarë në median italiane/Kush janë klanet, si veprojnë dhe si janë organizuar
20/01 11:46
Top Channel/ Transformimi i bazës ajrore të Kuçovës, pritet të ngrihen avionët e NATO
20/01 11:38
Top News – Meta firmos dekretin për zgjedhjet/Në 6 mars, do votohet në 6 bashki të vendit
20/01 11:22
Top News-Pse kërkojmë të rritet çmimi…!/Blegtorët në protestë, kërkesa për ministrinë
20/01 11:16
Top News- Vrasja që mbeti në tentativë në hotel/ Arrestohet autori, u kap në rrugën Linzë-Surrel
20/01 10:51
Top Channel/ Protestë për rritjen e çmimit qumështit të deles dhe të dhisë, çfarë thonë blegtorët
20/01 09:18
Top Channel/ “0 tolerancë krimit”, drejtori i policisë premtoi mbështetje për policinë e Elbasanit
20/01 02:15
Top News-Përplasja mes policisë dhe banorëve/4 procedime penale, mes tyre një subjekt i OFL
19/01 22:45
Top Channel/ Këshilli Ndërfetar i Shqipërisë ndihma në spitalin e Tepelenës
19/01 21:25
Top Channel/Vala e omikron do të qetësohet/Ekspertët e ISHP: Ka ritme të larta infektimi tek fëmijët
19/01 19:54
Top Channel/ Vettingu i gjyqtares së “Tik Tok”! Dy ditë më parë KLGJ pezulloi 6 muaj gjyqtaren
19/01 19:54
Top Channel/ Eksportet bujqësore në rënie! Për herë të parë pas 16 vitesh, 0.4% më pak se në 2020
19/01 19:53
Top Channel/ Unaza veriore e Tiranës/ Nisin punimet dhe do të zgjasin për 11 muaj
19/01 19:48
Top News-Nano, apel i fortë dhe tone të ashpra/‘Mos u bëni palë me krimin, mos favorizoni banda’
19/01 19:46