Top Channel/ Policia rrugore në aksion/ Gjoba dhe heqje patentash për shkelësit
01/06/2021 11:17

ërgjatë gjithë muajit maj, efektivët e Komisariatit Rajonal të Policisë Rrugore Tiranë janë angazhuar duke aplikuar forma kontrolli të kombinuara me mjete civile dhe të uniformuara, si në rrugët urbane dhe ato interurbane me risk të lartë për aksidentet rrugore. Në fokusin e kontrolleve policore për muajin që lamë pas, krahas planeve operacionale “TISPOL”, në fokus ishin shkeljet e rregullave të qarkullimit rrugor, të cilat kanë ndikim të drejtpërdrejtë për sigurinë në rrugë dhe aksidentet rrugore.

Top News-Plagosi me thikë 5 persona në xhami/Prokurori ‘fal’ agresorin, reagon Imami Ahmed Kalaja
25/07 20:04
Top News-Aksidenti tragjik në Kroaci/E hëna shpallet ditë zie kombëtare në Kosovë
25/07 20:01
Top Channel/ Solidariteti i shqiptarëve në Kroaci/ Dy vëllezërit nga Suhareka, pranë të lënduarve
25/07 19:55
Top Channel/ Zjarr në një banesë të pabanuar në pronësi të 80-vjeçarit
25/07 19:52
Top Channel/ Ekskluzive/Flet për TCH i mbijetuari i aksidentit në Kroaci: Ndodhi 3 orë pas pushimit
25/07 19:49
Top Channel/ Dita e fundit e vaksinimit të hapur/Gjatë gjithë javës u vaksinuan mbi 90 mijë persona
25/07 18:58
Top News-Studimi i ri për variantin Delta /2 doza të Pfizer dhe Astrazeneca janë efektive
25/07 18:54
Top News – Aksident i frikshëm në Lezhë/ Makinat përplasen me biçikletën, plagosen 3 persona
25/07 18:54
Top Channel/ Zyrtare, “Delta” në Shqipëri/ E konfirmojnë analizat nga Berlini
25/07 18:37
Top Channel/ Aksidenti tragjik, vdesin 10 kosovarë, përmbyset autobusi! Shkak përgjumja e shoferit
25/07 18:18
Top Channel/RENEA plagos të shumëkërkuarin/ Shkodër,52-vjeçari kërkohej për dy vrasje prej 10 vitesh
25/07 18:07
Top Channel/ Përplasen dy makina me biçikletën në aksin Shengjin-Lezhë, plagosen 3 persona
25/07 17:52
Top News – Ministria e Shëndetësisë: Vaksinohuni! Varianti delta i covid mbërrin në Shqipëri
25/07 17:37
Top Channel/ Tapë në timon e qarkullim pa patentë, 12 të arrestuar në aksin Milot-Morinë
25/07 16:44
Top News – Agresori me thikë në xhami/Mbyllen hetimet, vuante nga çrregullime mendore
25/07 16:24
Top News-Vihen në pranga 3 persona/ Akuzohen për vepra të ndryshme penale
25/07 15:39
Top News – Policia me dorë të hekurt…!/Vlorë, Ardi Veliu shton kontrollet pas protestave
25/07 15:38
Top News – ‘Nuk jam peshkatare, jam diplomate’/Yuri Kim ia faturon përgjegjësinë institucioneve
25/07 15:34
Top Channel/ Dy refugjatët sirianë, babë e bijë gjenden pas disa orësh kërkime në një zonë malore
25/07 15:07
Top Channel/ Drejt peshkut të madh? Kim: Unë nuk jam peshkatare! Gënjejnë ata që thonë se…
25/07 14:51