Top Channel/ Po lundronin me kanoe në plazhin e Himarës, policia kufitare shpëton dy turistët
21/07/2021 21:32

Policia Kufitare ka shpëtuar dy shtetas te huaj në zonën e plazhit të Livadhit në Himarë. Shtetasit me origjinë braziliane dhe gjermane rreth 30 vjeç kanë qene me kanoe, ndërkohë qe deti me dallgë ka bërë që dy të huajt të rrezikonin jetën. Është njoftuar policia kufitare e Vlorës e cila ka shkuar në ndihmë te tyre duke i shpëtuar dhe nxjerrë në breg shëndoshë e mirë.

Top Channel/ Vijon zjarri në Karaburun, rrezikon të përparojë drejt zonave të banuara
31/07 23:31
Top Channel/ Qytetari denoncon rastin e kultivimit të drogës, policia: Ka vetëm prodhime bujqësore
31/07 22:46
Top Channel/ Zv.ministrja e Mbrojtjes: Para përgjegjësisë penale të gjithë ata që dëmtojnë natyrën
31/07 22:32
Top News – Kalimi i truallit të Teatrit Bashkisë /Vokshi-Poshtërues për qytetarët dhe Kushtetuesen
31/07 22:02
Top News – Apeli për zjarrvëniet e qëllimshme/Bici-autorët do të përballen me ligjin
31/07 21:57
Top Channel/ 19 shqiptarë kthehen nga Siria/ 5 gra dhe 14 fëmijë mbërrijnë të dielën në Shqipëri
31/07 21:54
Top News – Rriten sërish infektimet e reja/Shtohen shtrimet në spitale dhe rastet aktive
31/07 20:35
Top News-Me shpejtësi ‘skëterrë’/Hiqen 82 patenta, 19 vetëm në Fier-Vlorë
31/07 20:27
Top News – Luftë me zjarrin në Xhyherinë/Flakët përpijnë ullishte dhe pemëtari
31/07 20:19
Top Channel/ 19 shqiptarë kthehen nga Siria/ 5 gra dhe 14 fëmijë mbërrijnë të dielën në Shqipëri
31/07 20:18
Top Channel/40 vite duke mësuar fëmijët/ Mësuesi veteran tregon historinë e tij nëpërmjet një libri
31/07 20:05
Top Channel/ Rruga me gropa që të “bën gropën”/ Aksi dytësor Tiranë-Vorë, i shkatërruar
31/07 19:58
Top News – Nga kampet e ferrit Al Hol dhe Roj/Gati riatdhesimi për 5 gra dhe 14 fëmijë shqiptarë
31/07 19:44
Top Channel/ Fundjava, më e freskët në Pogradec/ Ditët e nxehta mbushin qytetin me pushues
31/07 19:27
Top Channel/ Thirrje për ata që s’duan të kthehen/ Ghorayeb: Eva Dumani ka bllokuar përpjekjet tona
31/07 19:15
Top Channel/ Operacioni në kampet e Sirisë, Çuçi: Vijojmë përpjekjet për t’i nxjerrë të gjithë
31/07 19:02
Top News – Rama mbërrin në Bejrut/Për riatdhesimin e 19 personave nga kampi Al Hol
31/07 18:17
Top News – Vaksina Sputnik, shqetësim/ Procesi i vaksinimit në Itali në ngërç
31/07 17:23
Top News – Përplasje kokë më kokë’/ Aksident mes makinave në qafën e Llogarasë
31/07 17:21
Top Channel/ Vijon të djegë zjarri në Vlorë, qielli pushtohet nga tymi
31/07 17:15