Top Channel/ Plazhi vazhdon… Turistët nga Lindja, në plazhin e Currilave në Durrës
30/09/2022 12:30

Fundjava e fundit e shtatorit ka ofruar një mot plot diell në bregdetin e Durrësit. Edhe pse temperaturat gjatë ditës nuk e kaluan 22 gradë, pushues vendas e të huaj shijuan banjot e diellit dhe të ujit në plazh. “Është pak i freskët, por i përballueshëm për ne durrsakët e vjetër”, thotë një banor. “Temperaturat janë të pranueshme për trupin. Besoj se kështu do të vazhdojmë”, shprehet një tjetër.

Top News – Nga vrasja në Belgjikë, tek sistemi Tims/ Lidhja e hetuesit shqiptar me Kasandër Nogën
03/12 11:05
Top News – Kokaina mbi 400 milionë euro nga Kolumbia/ Si përfundoi në zonën e Frakullës në Fier
03/12 10:57
Top Channel/ 10 kg drogë nga Korça në Elbasan, arrestohen tre persona, mes tyre një vajzë
03/12 10:56
Top News – Nuk ndalen kalimet në La Mansh/ Anglia kërkon kthimin e azilkërkuesve shqiptarë
02/12 22:22
Top News – ‘Më mirë në burg në Angli, se në Shqipëri’/ Deklarata që shokoi autoritetet policore
02/12 22:18
Top News – Pse në Tiranë mesazhet e Macron e Scholz!/ Arsyet ‘bindëse’ nga Bashkimi Evropian
02/12 22:17
Top News – Tirana e bllokuar për Samitin e BE/ ‘Nuk ka asnjë arsye të mbyllen shkollat’
02/12 20:54
Top News-Presidenti në Vatikan, takon Papa Françeskun/ Temë e bisedës raportet mes Kosovës e Serbisë
02/12 20:30
Top Channel/ Dhunohet mjeku në Gramsh, jashtë rrezikut te Trauma, identifikohen 2 autorët
02/12 19:49
Top Channel/ Koncesioni 1.3 mld euro Lekaj-Fier! Si u shkel ligji për kompanitë fituese
02/12 19:41
Top Channel/ Krisje e fortë e PS në Lushnjë! Braçe kundër Ballës: Në parti emëron njerëz pa shkollë
02/12 19:39
Top Channel/ Dosjet në SPAK për Metën! Hetime të ngadalta, ende pa u marrë në pyetje kreu i PL
02/12 19:37
Top News – 10 ditë me reshje shiu dhe bore….!/ Dhjetori do shënojë temperatura të ulëta
02/12 19:21
Top News – Drejtuesi i ri i SPAK/ KLP do të votojë më 16 dhjetor, në garë 3 emra
02/12 19:10
Top News- Presidenti gjerman në Berat/Viziton objektet historike në kalanë e qytetit
02/12 18:11
Top News- Pallati i Kongreseve, para Samitit të BE/ ‘Zbukurohet’, vazo me lule dhe pastrim territori
02/12 18:09
Top News-Diaspora shqiptare, e treta në botë!/ Raporti i OKB tregon shpopullimin masiv të Shqipërisë
02/12 17:45
Top News – Shoqërimi për delegacionet fillon nga kufinjtë/Kush janë rrugët që bllokohen në 6 dhjetor
02/12 16:55
Top News – Dhunohet barbarisht doktori në Gramsh/ Si e gjetën familjarët në gjendje kome
02/12 16:35
Top News – Bordi rrit çmimin e naftës / Në bursa, më lirë se para luftës
02/12 15:48