Top Channel/ Petro Koçi del nga SPAK: Bota e krimit në lidhje me LSI, ndikuan në zgjedhjet e fundit
26/07/2021 13:03

Deputeti i PS Petro Koçi në një deklaratë për mediat pasi dha dëshminë e tij në SPAK, dha një deklaratë të fortë kur tha se njerëz nga bota e krimit kanë lidhje me LSI, madje ndikuan dhe ne zgjedhjet e fundit. E megjithatë Koçi foli pa emra konkrete para gazetarëve. “Duart e krimit janë përfaqësues të botës së krimit. Në Fier është një botë goxha e konsoliduar. Unë kam guxuar e kam denoncuar shumë herë. Gjatë fushatës denoncova një gjyqtar për një shkarkim nga puna dhe mesa di ky gjyqtar është shkarkuar.

Top News-Basha-Ramës, ‘Ke lexuar raportin e FMN kur haje hallvë në Egjipt’
28/10 13:23
Top News-Rama ‘tallet’ me opozitën, ‘Atë që shoh unë, ju nuk e shihni dot’
28/10 13:16
Top Channel/ Mazhoranca shkrihet së qeshuri me Bashën, kreu i PD: U shkritë se qeshuri ë? E hëngrën…
28/10 13:14
Top News-Basha ‘plas bombën’, Bosi i drogës ka rezervuar katin tek ndërtesa më e lartë
28/10 13:14
Top News-Rama-J’ua mban të vini në Lezhë!Qëndroni larg çështjes së tërmetit se jeni qesharakë
28/10 13:13
Top News-‘E keni mbushur administratën me halabakë’, shpërthen Xhaferraj në Kuvend
28/10 13:09
Top News-Rama-Në kohën e qeverisjes suaj, njerëzit dilnin me duar në hundë nga era e plehrave
28/10 13:09
Top News-Rama i kthehet keq Xhaferrajt – Mos nxirr konluzione si akrobat cirku
28/10 13:05
Top News-Xhaferraj ‘sulmon’ qeverinë-Tërmeti ju shpalli të aftë për të përfituar nga babëzia
28/10 13:03
Top News-Ahmetaj i përgjigjet Xhaferrajt, ‘Fondi për të dyja rrugët është 1.8 mld lekë’
28/10 13:02
Top News-Xhaferraj akuza qeverisë-50 viktimat e tërmetit u shkaktuan nga masakra urbane
28/10 13:01
Top News-Tërmeti i 26 nëntorit,Ahmetaj zbulon datën, ja kur strehohen familjet e Durrësit në banesa
28/10 13:00
Top Channel/ Përplasje Rama-Basha për rindërtimin/ Replikojnë me batuta dhe akuza të ndërsjella
28/10 12:49
Top News-Xhaferraj ‘zë ngushtë’ Ahmetajn, ‘Përse në fund të korrikut u anullua vendimi…’
28/10 12:45
Top News-Balla-PD, ‘Oreksi juaj’, nuk e kthen dot parlamentin në instrument diskutimi
28/10 12:44
Top News-Helmimi masiv në Krujë, Balla ‘përplaset’ me Rushaj-Mos e politizoni ngjarjen!
28/10 12:42
Top Channel/ Rama-Bashës: Bëhu burrë. Hajdutin që të ka mbirë në majë të gjuhës, gëlltite…
28/10 11:51
Top Channel/ Rama-Xhaferrajt:Hapim së bashku dyert e shtëpive të reja.Ta mban të vish në Lezhë?\
28/10 11:50
Top Channel/Basha-Ramës: Voto vettingun dhe lëri punët e demokratëve, s’ka gjë që të shpëton
28/10 11:47
Top Channel/ Basha në Kuvend: Bosi i kokainës ka rezervuar një kat në ndërtesën më të lartë
28/10 11:35