Top Channel/ Përfshihet nga flakët peshkarexha në Vlorë, rrezikohen edhe varkat e tjera
04/05/2021 13:45

Një peshkarexhë është përfshirë nga flakët në Vlorë, në zonën e triportit. Gazetari i “Top Channel” mëson se situata paraqitet mjaftë e rëndë dhe shuarja e flakëve është tejet e vështirë pavarësisht se kanë ndërhyrë dy zjarrfikëse, pasi në dhomën e motorëve ka shumë vaj.

Top Channel/ “Izraeli, të mbrohet”/ Ambasadori izraelit: Shtëpitë e palestinezëve s’do kthehen
17/05 17:09
Top News – Përplasje me kallash për drogën/ Policia hap zjarr, një i plagosur në Fier
17/05 17:06
Top News – Osmani përplaset me Vuçiç/ Tensione në Slloveni për kufijte e ballkanit
17/05 17:04
Kultivonte kanabis, plagoset nga policia në fshatin Gjorgoz/ Banorët të frikësuar
17/05 16:42
Top Channel/ Shembet suvaja e një ndërtese historike në Shkodër, dëmtohet aktori
17/05 16:39
Top Channel/ Hapen kutitë e Beratit/ Gjenden disa parregullsi në disa prej atyre që u hapën
17/05 16:32
TopChannel/Kapen qindra KG kokaine në Kosovë/Droga mes bananeve,nga Durrës dhe u ndoq deri në Lipjan
17/05 16:32
Top Channel/ Hetimi i Presidentit Meta/ Komisioni pritet të hapë edhe dosjet sekrete nga SHISH
17/05 16:31
Top Channel/ Zgjedhjet në PD më 13 qershor! Këshilli Kombëtar miratoi vendimin e kryesisë
17/05 16:15
Top Channel/ Në betejë me Covid! Mjeku nga Lezha: Beteja me sëmundjen edhe kur humba nënën
17/05 16:15
Top Channel/ Çmimet e terminalit Korçë, protestojnë punonjësit e transportit uban: Tarifa të larta!
17/05 15:36
Top Channel/ “Betohem në Zot që jam i pafajshëm”. U kapën me kokainë, efektivi Lici flet i përlotur
17/05 15:34
Top News – 2 ton kokainë me vlerë 6 mld euro/ Kapet në Kosovë, sinjali nga DEA amerikane
17/05 15:27
Top Channel/ Prokurori ndalet në rrugë: Na ndihmo! Në Fier, për krimet elektorale e pastrim parash
17/05 15:25
Top Channel/ Ekzekutohet 32-vjeçari në Shkodër, i qëlluar me 6 plumba, trupi ndodhej pranë liqenit
17/05 15:19
Top News – Evazioni fiskal dhe krimet zgjedhore/ Përplasja e kryeprokurorit me disa familjarë
17/05 15:01
Top Channel/ Vazhdon ndërtimi i 31 pallateve të reja,për familjet e ndërtuara nga tërmeti në Shijak
17/05 14:59
TopChannel/ Prokurori i Përgjithshëm nga Vlora: Komunikim i keq mes organeve ligjzbatuese në vend
17/05 14:57
Top Channel/ Operacioni tre palësh në zhvillim/ Bllokohet 400 kg kokainë deri më tani në Kosovë
17/05 14:43
Top News – Rindërtimi nga tërmeti i 2019/ Rama u jep çelësat e shtëpive disa familjeve
17/05 14:37