Top Channel/ Peqin.Ekzekutohet 45-vjeçari, trupi gjendet afër lumit Shkumbin
17/10/2021 15:47

Një 45-vjeçar është gjetur i vrarë me armë zjarri në lagjen Çezmë, Peqin, në afërsi të lumit Shkumbin.

Top Channel/ Arrestim për blerje votash në Kavajë/Ofroi lekë në këmbim të votave. SPAK vijon hetimet
09/06 23:11
Top channel/ I riu rrezikon mbytjen në Talë, shpëtohet nga pushuesit
09/06 21:48
Top Channel/ Rrufeja i vret 33 krerë dhi, blegtori kërkon ndihmë nga shteti
09/06 20:57
Top Channel/ Rreziku nga sulmet e hakerave, forcohen kapacitetet për sigurinë kibernetike
09/06 20:33
Top Channel/ Dhuratë nga Tirana për Tuzin/ Përurohet Sheshi në komunën shqiptare në Malin e Zi
09/06 19:57
Top Channel/ Princ Leka kërkon tokat e sekuestruara në vitin 1945 në Mat
09/06 19:49
Top Channel/ Mushkonjat nuk u vranë! Për të pestin vit dështon tenderi për dezinfektimin
09/06 19:46
Top Channel/ Minimumi jetik/ Në kuvend paraqitet drafti i përgatitur nga deputetët e “rithemelimit”
09/06 19:44
Top Channel/ Yuri Kim merr çelësin e Tiranës/ Kryebashkiaku Veliaj vlerëson ambasadoren amerikane
09/06 19:27
Top Channel/ Rrufeja vret 32 krerë dhi në Krujë! Blegtori kërkon ndihmë nga shteti
09/06 18:46
Top Channel/ 15-vjeçari rrezikon të mbytet në Tale, transportohet me urgjencë në spital
09/06 18:43
Top News – Vidhen hekurat mbrojtës të autostradës Tiranë-Durrës
09/06 18:26
Top Channel/ Aksident në autostradën Fier-Lushnjë! Zjarrfikësit përpiqen të shpëtojnë shoferin
09/06 18:18
Top News – Pasuria marramendëse e gjyqtares së grabitur në Durrës
09/06 16:34
Top News-Korrupsioni me punësimet në burgje/ Sekser shoferi i një ish-Deputeti, gjykata e lë në burg
09/06 15:59
Top News – Rrumbullaku thërret strukturat/ Në fokus hashashi dhe krimi ekonomik
09/06 15:46
Top News – Policia godet fenomenin e xhamave të zinj/ E pësojnë 346 shoferë me gjobë 200 mijë lekë
09/06 15:45
Top Channel/ Regjistrimi në kopshte dhe çerdhe/ Nis procesin nga Bashkia e Tiranës
09/06 15:21
Top News – Liberalizimi i vizave nuk preket! Konfirmon BE: Pezullimi nuk është opsion
09/06 15:12
Top Neës – KFOR: Grupet kriminale pas dhunës! Misioni i NATO-s ‘mbështet’ deklaratat e Kurtit
09/06 15:12