Top Channel/ Paralajmërimi i Ramës/ Ndryshime ligjore për kandidimin e ish-funksionarëve të PPSH
31/07/2022 19:57

Shumica socialiste krahas miratimit të projektligjit propozuar nga autoriteti dosjeve që i hap rrugë bërjes publike të emrit të bashkëpuntorit të ish sigurimit politikanit, me inicialet IM, pritet të shkoj edhe më tutje. Mes rreshtave këtë e paralajmëroi kryeministri Edi Rama.

Top Channel/ Rusë e ukrainas, bashkë në Vlorë/Përcjellin mesazhin se popujt e tyre nuk e duan luftën
04/03 19:59
Top Channel/ Vendi i BE presion gjyqtares/ Sulmohet kryetarja e GJKKO, para vendimit për Belerin
04/03 19:43
Top Channel/Dikur mbrojtje me “Mig”! Pilotët e Traktatit të Varshavës, të kënaqur me kalimin në NATO
04/03 19:38
Top News/ Opozita ‘pa karrige’ në Kuçovë/ Dogjani-U ftuam, por nuk kishim ku të uleshim dhe ikëm
04/03 19:00
Top News/KLGj merr në mbrojtjen Irena Gjokën/’Mos e sulmoni, cenohet besimi i publikut te drejtësia’
04/03 18:12
Top Channel/ Flamur Noka i bllokon mikrofonin deputetit të PS, mbyllet seanca
04/03 17:40
Top News/ Bosi mashtrimit me Call Center-at / Kapet në Dubai, zhvati 50 mln euro nga gjermanët
04/03 17:36
Top News/ ‘Hesapet’ me drejtësinë/ Meta- Përgjegjësi e Kryemadhit, t’i zgjidhë vetë
04/03 16:33
Top Channel/ Standardi i jetesës/ Ekspertët: Shqipëria mund të rritet më shumë ekonomikisht
04/03 15:34
Top Channel/ Festimet e Ditës së Verës! Elbasani nis ceremonitë që do zgjasin deri në 14 mars
04/03 15:30
Top News/ ‘Nuk ka asnjë avion të vetin por pret të NATO-s’, Reuters-Shqipëria rihap bazën sovjetike
04/03 15:28
Top News/ Grabitja, biznes familjar. Arrestohen babë e bir në Kavajë, vodhën makina
04/03 15:26
Top News/ Performanca e drejtuesve në qarqe/ Anëtarësimet e reja, kryeson Gjiknuri, Majko në fund
04/03 15:18
Top Channel/ Ekstradim nga Abu Dabi! Arrestohet Merxhan Çeliku, kërkohej për mashtrim me Call Center
04/03 15:17
Top Channel/ Vrasje me motiv pasurinë? Pista e re në hetimin e vrasjes së babait nga tre fëmijët
04/03 15:15
Top Channel/ Hapet baza ajrore e NATO! Në Kuçovë, helikopterë, avionë dhe dronët Bayraktar
04/03 15:11
Top News/ Karburantet, të ardhura rekord në Dogana. Në shkurt u importua 10 % e konsumit vjetor
04/03 14:56
Top News/ Misteri i vrasjes së babait në Durrës/ Pista e re, dyshohet konflikti për pronësinë
04/03 14:35
Top News/ Vrasësi i tankeve dhe artilerisë. Aftësitë e dronëve turq, Bayraktar TB2
04/03 14:16
Top News/ Babë e bir ndërruan jetë nga shpërthimi/ Bashkia mbulon shpenzimet e ceremonisë mortore
04/03 14:15