Top Channel/Ofendimet e Bashës,Rama: Klith si personazhi i Foltores, dukesh si personazhi i Qajtores
14/10/2021 13:13

Kryeministri Rama ka folur me tone ironie pas situatës së krijuar mes kryedemokratit Basha dhe deputetit Eduart Shalsi, ku kreu i PD u nxeh me deputetin e PS,, ndaj të cilit ka reaguar me tone të ashpra dhe fyese. Gjatë fjalës së tij nga foltorja e Kuvendit, Kryeministri e cilësoi kreun e PD-së si një ‘burrë në pikë të hallit’.

Top Channel/ Aksi Thumanë – Kashar, Rama dhe Balluku inspektojnë punimet
09/06 13:47
Top Channel/ Minimumi jetik, 13 deputetë të opozitës paraqesin projektligjin në Kuvend
09/06 12:17
Top News – Raportet Rama-Kurti në pikën e fundit/ Opozita në Kosovë-Dy liderët nuk ‘flasin’
08/06 20:20
Top News – Basha: Ballën e Veliajn nuk i kam takuar, videot janë montime të trekëndëshit të Bermudës
08/06 18:45
Top News – Basha: Tre dinosaurë kanë marrë peng vendin në 33 vjet
08/06 18:45
Top News – Basha: Emrat e oligarkëve i kam thënë në sallën e parlamentit
08/06 18:45
Top News – Kandidimi në PD, Basha: Vendos për interes të demokratëve, statuti nuk shkelet
08/06 18:44
Top News – Basha: Ndihem i ri nga mendësia, krizën e zgjidhim me rininë
08/06 18:44
Top News – Basha: Dënoj dhunën, sidomos atë ndaj gazetarëve
08/06 18:43
Top News – Vangjush Dako mbetet në burg / Seancë maratonë në GJKKO, ish-kryebashkiaku mohon akuzat
08/06 18:27
Top News- ‘Nuk jam tërhequr kurrë’/ Përballja ‘e nxehtë’ e Lulzim Bashës me gazetarët
08/06 18:17
Top News- Përplasja në PD / Deputetët kundër dyshes Basha-Alibeaj
08/06 18:11
Top News – ‘Honoris Causa’ për Federica Mogherinin / Nderohet ish-shefja e diplomacisë e BE-së
08/06 17:34
Top News – Veliaj pret Presidentin estonez/ ‘Do ndjekim hapat e Estonisë në digjitalizim’
08/06 16:13
Top Channel/ Basha: Nuk kam ikur/ Rikthimi i ish kryetarit të PD shkakton tensione
08/06 15:33
Top Channel/ Veliaj takon Presidentin e Estonisë/ Vizitë në qendrën e teknologjisë në Tiranë
08/06 15:09
Top Channel/ Debati për Albanologjinë/ Ministrja e Arsimit në interpelancë në Kuvend
08/06 15:08
Top Channel/ Berisha kundër draftit, ish kryeministri: teksti është hartuar nga Vuçiç
08/06 15:01
Top Channel/ Plani “Rama” për Kosovën/ Kryeministri: Draftin për asocacionin ja dorëzova aleatëve
08/06 14:59
Top Channel/ Rama: Kosova, përplasje me ata që hodhën bomba për të lartësuar kombin tim
08/06 14:36