Top Channel/ Notares i bie të fikët dhe përfundon në fund të pishinës. E shpëton trajneria
23/06/2022 20:07

Shpëtimi dramatik i notares Anita Alvarez nga trajnerja e saj ka bërë xhiron në rrjetet sociale. Alvarez pësoi një gjendje të fikti teksa garonte në Kampionatin Botëror në Budapest, por Trajnerja saj, Andrea Fuentes, u hodh nw kohw në ujë për të shpëtuar menjeherë. “Ishte një frikë e madhe. Më duhej të hidhesha sepse rojet e plazhit nuk po e bënin,” tha trajnerja pas ngjarjes, Fuentes, u zhyt në fund të pishinës dhe e tërhoqi zvarrë Alvarezin në sipërfaqe përpara se të ndihmohej për ta çuar notaren në buzë të pishinës. “Isha e frikësuar sepse pashë që ajo nuk merrte frymë, por tani ajo po bëhet shumë mirë”, tha Fuentes. Alvarez u dërgua me barelë në qendrën mjekësore të pishinës, ndërsa tifozët mbetën të shokuar nga kjo ngjarje. Ekipi amerikan i notit më vonë lëshoi një deklaratë duke thënë se ajo po bëhet shumë mirë. Pamjet: AFP

Top News- Putin paralajmëron NATO!/’Perëndimi të mos vendosë baza në kufi me Rusinë!’
30/06 18:04
Top Channel/Anglia “hyn ushtarakisht” në Ballkan, Johnson: S`do lejojmë ta “marrë” Putini!
30/06 16:09
Top Channel/ Krimba deti për transplante njerëzore: Zbulimi i rrallë i shkencëtarëve francezë!
30/06 15:17
Top Channel/”Shkoni more në djall”, mposhtja e Rusisë: Tërhiqet nga ishulli i Gjarprit!
30/06 15:13
Top News – Putin i përgjigjet Johnsonit / ’Po të isha grua do ta pushtoja sërish Ukrainën!’
30/06 14:42
Top News-Lituania, frikë nga një sulm rus! BE-Rusi, akord për Kaliningradin. Enklava ruse, e izoluar
30/06 14:41
Top News-‘Do të merrja një plumb për Putinin’/Ish padroni i Formula1, Bernie Ecclestone shokon botën
30/06 14:30
Top News – Ukraina rimerr Ishullin e Gjarprit! Rusia pranon tërheqjen nga vendi simbol i rezistencës
30/06 14:07
Top News -Një Perde e re e Hekurt në Evropë!/SHBA, bazë të re në Poloni për të mbajtur larg Putinin
30/06 14:00
Top Channel/Videoja e re, Putin mohon sulmin ndaj qendrës tregtare- indinjatë nëpër botë
30/06 13:45
Top News – Turqia ‘fiton’ F16-at amerikane / Biden mbështet marrëveshjen, tani fjala e kongresit
30/06 13:38
Top News – Ukrainasit stërviten në Britani / Trupat trajnohen me sistemet e avancuara të raketave
30/06 13:22
Top News – Futboll dhe luks në Katar/Ja ku do qëndrojnë Holanda e Kroacia gjatë botërorit
30/06 12:35
Top News – La të vdisnin 53 persona / Akuzohet shoferi i kamionit me viktima në Teksas
30/06 12:25
Top Channel/ 007-tat amerikanë: Putin i tërbuar, mund të përdorë armë bërthamore!
30/06 12:24
Top News – Makina me panele diellore/Mund ta ngasësh për muaj pa karikim, udhëton 620 km pa u ndalur
30/06 12:23
Top News -30 miliardë dollarë pasuri të bllokuara/SHBA godet oligarkët rusë, shtëpi, jahte dhe fonde
30/06 12:23
Top Channel/ Dënim me vdekje për shoferin? Kamioni me 53 viktima, u hoq si pasagjer
30/06 12:17
Top Channel/ Kaosi në aeroporte, Gjermania kërkon personel të huaj ndihmës!
30/06 12:16
Top News – Krizë në aeroportet gjermane / Personel ndihmës i huaj për të përballuar situatën
30/06 12:09