Top Channel/Një pemë me pushkë! Ish-luftëtari britanik i UCK feston Krishtlindjen me armë
05/12/2021 15:56

Veterani britanik i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, John Harrison ka zgjedhur që këtë vit si pemë të Krishtlindjes ta ketë një bredh shumë më të veçantë dhe atë jo rastësisht.

Top News – Ukraina në ‘mbrojtje të Çërnobilit’ / Rusia mund të godasë vendin më radioaktiv në botë
24/01 14:15
Top News- Buqetë me lule për ekzekutimin mafioz/ Shqiptari drejtonte trafikun e kokainës në Ekuador
24/01 12:40
Top News – Rusia kërcënon edhe një tjetër shtet /Vladimir Putin nis luftanijet në brigjet e Irlandës
24/01 12:37
Top News – Bie nga 30 metra lartësi / Aksident tragjik në Turqi, autobusi ra në humnerë
24/01 12:33
Top News- Larja e hesapeve në mes të Belgjikës/ Plani i asgjësimit nisi nga bandat e Elbasanit
24/01 12:33
Top News – Kryperlamentari rrihet keq…! / Plas grushti në kuvend, ‘tërbohen’ deputetët
24/01 12:29
Top Channel/ Dy raketa balistike drejt Emirateve të Bashkuara, në shënjestër edhe Dubai!
24/01 12:28
Top News – Fundi i pandemisë pas valës Omikron / OBSH, sinjal shprese: Evropa drejt ‘çlirimit’!
24/01 12:17
Top Channel/ Biden “kthen pllakën”: Mijëra trupa amerikane mund të nisen në Ukrainë!
24/01 12:17
Top News- SHBA, armatime të reja në Ukrainë/ Mbërrin pjesa e dytë e paketës 200 milionë dollarëshe
24/01 12:17
Top News-Nëse 1 ushtar rus hyn në Ukrainë…! / Blinken kërcënon Moskën-Do ketë reagim të fortë
24/01 12:04
Top News-Një lider pro-rus në Kiev / Kush është ‘i zgjedhuri’ i Putinit për Ukrainën
24/01 12:01
Top News-Një ‘klandestin’ në rrotën e avionit/ Fluturoi për 11 orë nga Johanesburgu në Amsterdam
24/01 11:59
Top News – S’ka më dyshime, prag lufte në Ukrainë… / SHBA e Britania largojnë stafin e ambasadave
24/01 11:56
Top News- Një vaksinë e përvitshme anti-covid/Shefi i Pfizer: Zgjidhje më e mirë se doza përforcuese
24/01 11:55
Gazetari në Greqi bën raportimin e pazakonshëm nën flokët e dëborës | Breaking Top News
24/01 11:51
Top News – Britania akuzon Rusinë / Përpjekje për qeveri ‘kukull’ të Moskës në Ukrainë
24/01 11:49
Top News – ‘Skifterët’ shqiptarë në Itali/ Vjedhin shtëpinë e ish-futbollistit të Milanit
24/01 11:39
Top Channel/ Borë dhe ngrica, ja si duke ishulli Skiros në Greqi
24/01 11:35
Top Channel/ SHBA në krah të Ukrainës, Blinken: Në rrezik parimet që e bëjnë botën të sigurtë!
24/01 11:30