Top Channel/ Nëna var vajzën nga ballkoni si ndëshkim, 3 vjecarja bie e ndërron jetë!
10/06/2021 09:16

E dehur, dhe e bezdisur nga të qarat e saj, 23 vjecarja ruse Anna Ruzankina vendosi t`i jepte një ndëshkim të fortë vajzës së saj vetëm 3 vjece, Anastasia. Ajo e vari nga ballkoni për ta frikësuar, por fëmija aksidentalisht i rrëshqiti. Një kalimtar regjistroi britmat e fëmijës së tmerruar që thërriste: “Mami, kam frikë!”. E ëma po e mbante nga bluzja, por ajo u gris dhe vogëlushja u rrëzua duke vdekur në vend. Kamerat e sigurisë e tregonin nënën që zbriti me ashensor dhe pasi e mori vajzën, nisi ta shkundte e dëshpëruar me shpresën se kështu do të zgjohej. Për ti shpëtuar përgjegjesisë, 23 vjecarja doli me pretendimin se fëmija ishte ngjitur vetë në parmakun e ballkonit. Megjithate policia nuk e besoi variantin e saj. E reja tashmë është arrestuar dhe akuzohet për vrasje. Nëse shpallet fajtore, ajo rrezikon deri në 21 vjet heqje lirie.

Top Arena/ Dedikimi special për Antonela Berishën në prezantimin e saj sensual në Top Arena
12/06 10:30
Pas incidentit me Stelën, Armando kthehet në studio, ja çfarë ndodhi- Përputhen +40, 11 Qershor 2021
12/06 10:30
Stela përballet me Armandon pas situatës së tensionuar mes tyre – Përputhen +40, 11 Qershor 2021
12/06 10:30
Çudit Gilberta: Më pëlqejnë dy burra, nuk jam ende e vendosur – Përputhen +40, 10 Qershor 2021
11/06 09:09
Samiu i thotë zemër, Gilberta vihet në siklet – Përputhen +40, 10 Qershor 2021
11/06 09:08
Top Channel/ Polici i dehur i pret këmbët të riut, shkaktari i aksidentit iku nga vendi i ngjarjes
11/06 09:08
Çimi del me Lindën, ama insisiton të bëj për vete Stelën… – Përputhen +40, 9 Qershor 2021
10/06 09:16
Top Channel/ Nëna var vajzën nga ballkoni si ndëshkim, 3 vjecarja bie e ndërron jetë!
10/06 09:16
Top Channel/ Antonela zbulon se konkurroi në versionin italian të “Për’puthen”, por u largua
10/06 09:15
Lindita josh në takim Ilirin, ana që se kishim parë me herët – Përputhen +40, 8 Qershor 2021
09/06 09:13
Top Channel/ Francë, votuesi i zemëruar qëllon me shuplakë Macron në mes të rrugës!
09/06 09:13
Lindita i hipën në krah Ilirit, po Gilberta si reagoi? – Përputhen +40, 8 Qershor 2021
09/06 09:13
Giuseppe rrëfen sekretin e jetës: Një fëmijë të dytë që nuk ja ka treguar djalit – Përputhen +40
08/06 09:23
Kërcim në studio, kush zgjodhi kë? – Përputhen +40, 7 Qershor 2021
08/06 09:23
Giuseppe çmend Shqipen dhe e ngre ne krah – Përputhen +40, 7 Qershor 2021
08/06 09:23
Stela rikthehet dhe mes lotësh shpjegon situatën që degradoi – Përputhen +40, 5 Qershor 2021
06/06 09:11
Episodi i plotë – Dua të të bëj të lumtur, 5 Qershor 2021
06/06 09:11
Mevlani i “Për’puthen” surprizon Iljazin me dy gra dhe i kërkon këshilla – Dua të të bëj të lumtur
06/06 09:11
Iliri mes Lindës dhe Gilbertës, provokime dhe tensione… – Përputhen +40, 4 Qershor 2021
05/06 09:06
Giberta e ashpër ndaj Ilirit mos bëj si “pjeshku” – Përputhen +40, 4 Qershor 2021
05/06 09:06